Digital World

Forum o Digimon


#46 2011-12-30 21:15:42

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Agumon nic ci nie jest? Proszę cię ocknij się! Nie oni idą na Any. Zaraz to są duchy może zadziała na nie modlitwa! - myślałem głośno po czym zacząłem się modlić.
- Aniele boży stróżu mój ty zawsze przy mnie stój, rano, wieczór we dnie w nocy bądź mi zawsze ku pomocy, broń od wszelkiego złego i doprowadź do żywota wiecznego. - deklarowałem modlitwę z nadzieją w głosie.

Offline

 

#47 2011-12-30 21:25:04

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Agumon opdał z sił . Any - O nie mamy kłopoty . Digimony duchy otoczyły również Any i reszte . Piyomon - Nie dobrze Sora opadam z sił . Any - Piyomon nie co się dzieje . Twoja modlitwa był bardzo skuteczna wrogie digimony opadały z sił .
Agumon i Piyomon znów je odzyskali . Any - Taichi to co robisz to działa nie przestawaj pomogę ci mówi dziewczyna po czym zaczęła się modlić razem z Tobą . Piyomon - Agumonie teraz . Agumon jasne - Baby Flame . Piyomon - Magicalu Fire .
Wrogie Bakamony uciekły .

Offline

 

#48 2011-12-30 21:34:16

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Yatta! Udało się - tak się cieszyłem, że nie świadom przytuliłem Any.
- Oj przepraszam. - powiedziałem zarumieniony po czym puściłem Any.
- Gdzie jest ten chłopak? - zapytałem się jak gdyby nigdy nic

Offline

 

#49 2011-12-30 21:41:39

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any również się zarumieniła było to po niej widać . Nie przejmuj się nic się nie stało a tak w ogóle poznaj  to jest Cyprian . Twoim oczom ukazał się mały chłopiec na oko 7 latek o blond włosach . Chłopiec wychylił się hej jestem Cyprian mówi do Ciebie chłopak . Jak widać jest tu nas więcej Cyprian zgubił się w lesie i nagle zaatakowały go te Bakamony dobrze że go tutaj znaleźliśmy prawda Taichi uśmiecha się Any

Offline

 

#50 2011-12-30 21:50:13

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Prawda. - powiedziałem odwzajemniając uśmiech
- Cześć Cyprian jestem Taichi ale kumple nazywają mnie Tai, a to jest mój partner Agumon. - przedstawiłem się i pokazałem Cyprianowi dinozaura.
- Cyprain jesteś tu sam? Widziałeś tu jeszcze innych ludzi? - zacząłem pytać się chłopca

Offline

 

#51 2011-12-30 23:29:25

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Nie jestem sam odpowiada chłopak jestem tutaj z moim digimonem Patamonem . Miło mi was poznać Agumon,
Patamon
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20090624204430/digimonuniverse/pl/images/thumb/7/77/Patamon_b.jpg/250px-Patamon_b.jpg
Poziom     Dziecko
Atrybut     Dane, Wolny, Szczepionka
Rodzaj     Ssak (Mammal)
Patamon to Digimon Ssak, potrafiący latać. Jego atak polega na wystrzeleniu powietrznego pocisku (Powietrzny Strzał).
Any jaki śliczny ten Patamon . Patamon - Dziękuje .
Cyprian - Niestety nie widziałem tutaj innych ludzi nawet nie widziałem że są tutaj jacy kolwiek odpowiada Ci chłopak .
Nawet nie wiedziałem że wy tutaj jesteście roześmiał się chłopak .

Offline

 

#52 2011-12-31 14:19:34

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Patamonie jesteś uroczy ale mam do ciebie pytanie. Gdzie byłeś kiedy Bakemony uprowadziły Cypriana czemu mu nie pomogłeś? - zapytałem się Patamona
- Cyprian jak to się stało, że uprowadziły cię Bakemony? - tym razem zadałem pytanie chłopcowi

Offline

 

#53 2011-12-31 14:30:34

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Ponieważ Cyprian był przerażony i mi uciekł - odpowiada Digimon .
Cyprian - Tak właśnie , Przepraszam Cię Patamonie już nie bęnde ci uciekać dobrze że się  znaleźliśmy .  Tak właśnie mówi Any . Szukałem Cię wszędzie Cyprian . Te Bakemony były bardzo straszne jestem wam wdzięczny za uratowanie Cypriana odpowiada Patamon z uśmiechem , Wiem że jestem bardzo słodki . Cyprian - Uciekłem gdy Tokomon zmienił się w PAtamona przeraziłem się mówi chłopiec .

Offline

 

#54 2011-12-31 14:41:37

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Nie bój się z tego co zauważyłem to u Digimonów jest normalne. Mój Agumon jeszcze do nie dawna był małym różowym potworkiem a teraz wygląda jak dinozaur. Wiecie co dosyć już tej rozmowy jest ciemno i zimno powinnyśmy wrócić do miejsca naszego noclegu. Any mogłabyś się zająć Cyprianem a ja stanę na warcie. - powiedziałem do drużyny.

Offline

 

#55 2011-12-31 14:49:29

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Cyprian - Faktycznie już późno ziewnął mały chłopaczek . Any - Tai nie stój na warcie mam przeczucie że nic nam się nie stanie i z chęcią zajmę się Cyprianem . Ruszyliście w stronę waszego noclegu jednak zaczęło wstawać słońce i jak już doszliście było już całkiem jasno nie przeszkadzało to Cyprianowi który spał całą drogę . Twój Agumon po kryjomu nosił biedaczka na plecach . any - Hej spójrz  jaki on słodki jak śpi przypomina mi moją siostrę wiesz też ma 7 lat uśmiecha się Any .

Offline

 

#56 2011-12-31 14:53:17

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- No rzeczywiście jest słodki. Ja niestety rodzeństwa nie mam. - odpowiedziałem ziewając.
- Wiesz co Any nie obrazisz się jak na chwilę się prześpię. - po tych słowach zasnąłem.

Offline

 

#57 2011-12-31 15:06:17

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Spokojna głowa mówi Any . Teraz bądźcie cicho i dajcie się mu przespać mówi Any ci - cho , Any i Cyprian wraz z swoimi digimonami udali się po jakieś śniadanie i tylko na momencik zostawili cię samego z Agumonem . Piyomon - Agumonie zajmij się Taichim zaraz wracamy znajdziemy tylko coś do jedzenie zgoda . Agumon - Dobrze minęły 3 godziny nagle się przebudziłeś ku twojemu zdziwieniu było gotowe już śniadanie . Any - Hej śpioszku jak się spało proszę oto jajko na mięko .

Offline

 

#58 2011-12-31 15:09:49

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- O, bardzo ci dziękuje. Ile spałem? Nic się wam nie stało? - zapytałem zaspany
- Mmmm jajka na miękko czuje się jak w domu. - rzekłem po czym spałaszowałem jedzenie.
- Wyruszamy dalej? - zapytałem się ekipy po zjedzeniu śniadania.

Offline

 

#59 2011-12-31 15:19:22

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Cyprian spałeś jak suseł ze trzy godzinki odpowiada słodko . Any miło mi to słyszeć  bardzo się starłam by wyszły smaczne i idealnie . Moja mama nauczyła mnie je przyrządzać wiesz odpowiada wesoło . Piyomon - Any te jajka były pyszne .
Any - Dziękuje Piyomonie . Patamon - Dobrze że znaleźliśmy te jajka prawda . Any - Fakt to nawet dziwne uśmiecha się .
Cyprian - Jesteśmy gotowi i możemy ruszać . Any - Jesteś w dobrej formie . Cyprian - To dzięki tobie uśmiecha się chłopak .

Offline

 

#60 2011-12-31 15:28:18

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Rywalizacja! Nie on nie ma szans jest o wiele za młody dla Any - pomyślałem
- Muszę ci powiedzieć Any, że są jedne z lepszych, które jadłem - powiedziałem do niej uśmiechając się
- Idźcie przodem, rozwiązała mi się sznurówka, zaraz was dogonię - powiedziałem do drużyny czekałem aż oddalą się na bezpieczną odległość by nic nie słyszeli wtedy zapytałem Agumona
- Nie doszło pomiędzy nimi do czegoś większego?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.digitalworlpl.pun.pl