Digital World

Forum o Digimon


#61 2011-12-31 15:37:32

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any - Dziękuje Ci to taki miły komplement mi schlebia - uśmiechnęła się wtedy . Nikt tak mocno nie chwalił mojej kuchni .
Piyomon - Tylko nie oddalajcie się zbyt daleko odpowiada digimon . Agumon - Dobrze .
Reszta grupy ruszyła śmiało na przód  . Agumon rozmawiał z toba . Taichi no co Cyprian to miły i ładny chłopak ale jest przecież zbyt młody nic ich nie łączy porostu Any tęskni za swoim młodszym bratem i dlatego jest taka opiekuńcza .
Po chwili szybko Agumon pociągnął Cię za ręke i dobiegliście do pozostałych Nagle Any pyta Hej co tak długo  , Nareszcie jesteście Uśmiecha się

Offline

 

#62 2011-12-31 15:42:03

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Masz racje, Agumonie - odpowiedziałem partnerowi po czym dobiegliśmy do reszty
- Nic po prostu tak się śpieszyłem, że kilka razy musiałem zaczynać od początku, ludzie mówią "Jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy"chyba i tu się to sprawdziło - odpowiedziałem ze śmiechem na ustach.
- Cyprian a jak w ogóle trafiłeś do tego świata? - zapytałem się chłopczyka

Offline

 

#63 2011-12-31 15:57:31

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Cyprian byłem na obozie kiedy nagle spadł śnieg ten dziwny przyrząd i bam tu się znalazłem i poznałem Patamona a  wy ?
Troszkę gawędziliście jednak szliście dalej i dotarliście na plażę zauważacie dziwne budki telefoniczne które dzwoniły najwyraźniej ktoś próbował się do was dodzwonić przynajmniej tak imprezowała to Any . Cyprian - Wow zobaczcie budki telefoniczne może uda nam się zadzwonić do mamy i poprosić o dodatkowe jedzienie śmieje się Any . Cyprian poleciał do jednej z budek .
Any - Ciekawe jak  one się tutaj znalazły  prawda pyta Cie Any ?Po chwili również ruszyła zadzwonić .
W budkach słyszeliście nei dorzeczne odpowiedzi

Any - Wybiła godzina 30 . 84
Any - Ze co ?
Cyprian - Pogoda n a dziś to obfite opady lodów z polewą truskawkową .
Cyprian --Super co nie Patamonie .

Offline

 

#64 2011-12-31 19:51:08

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Może byli tu ludzie i je postawili. - myślałem głośno
- Nie no to jest niedorzeczne kto by stawiał nie działające butki, to w prost idiotyczne. - byłem bardzo wkurzony tą sytuacją myślałem, że zaraz wybuchnę.
- Nie wiedzieć dlaczego trafiliśmy do tego świata, jesteśmy jedynymi ludźmi na tym świecie, na każdym kroku niebezpieczeństwo i jeszcze teraz te głupie telefony. Ja chyba oszaleje! - wybuchłem

Offline

 

#65 2011-12-31 19:59:42

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any - Taichi uspokój się powiedziała dziewczyna nie jest tak źle . Cyprian jestem głośny strasznie , Any - Niech sprawdzę co mam w torbię proszę bardzo mam tutaj 3 kanapki proszę to dla Ciebie a ta dla Ciebie Taichi . Podzielcie się na półze swoimi digimonami okey . Cyprian Zgoda . Jedliście kanapki na piaszczystej plaży . Piyomon - Bardzo spokojnei tutaj prawda ?
Agumon racja aż zbyt cicho . Cyprian kto ostatni w wodzie ten ciapa mówi po czym biegnie Any i digimony też biegną się potaplać .

Offline

 

#66 2011-12-31 20:13:09

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Uspokoiłem się.
- Macie racje za bardzo dramatyzuje, bardzo ci dziękuje Any. Ty zawsze jesteś dla nas taka miła - powiedziałem po czym zacząłem pałaszować kanapkę.
- Agumon idziemy się popluskać jak reszta? - zapytałem się swojego partnera.

Offline

 

#67 2012-01-01 01:12:32

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any - Nie ma za co taka jestem poprostu . Po chwili agumon odpowiada Ci że zgadza się . Wszyscy razem bawiliście się w wodzie . Nagle w wodzie zaczął was porywać silny prąd .  Cyprian - Co się dzieje . PAtamon - Nie wiem to chyba nic dobrego .
Any - Co się dzieje Piyomon ? Piyomon - Wyczuwam kłopoty . Nagle wielka fala porwała was na brzeg z piasku wyłowił się ten digimon .
Shellmon
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20091117000607/digimon/images/a/a0/DigiAnalyser-ShellmonAnimation.gif Champion
                                                 Digimon Muszla
                                                 Atrybut Data
                                                 Specjalny Atak:
                                                 Hydro pompa
Shellmon to Wodny Digimon. Ten Digimon używa swojej ochronnej muszli do chronienia się przed wrogimi atakami. Jego specjalny atak to Hydro Ciśnienie.
Any - O nie co to jest ? Cyprian Co teraz zrobimy

Offline

 

#68 2012-01-01 11:49:10

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Bardzo miło się bawiłem z nowymi kolegami kiedy porwała nas ta fala.
- Znowu kłopoty a było tak miło - burknąłem po czym wyłonił się Shellmon
- Uciekać nie możemy bo to nic nie da i tak prędzej czy później by nas dogonił, trzeba walczyć. - odpowiedziałem Cyprianowi
- Agumonie czy widzisz na jego ciele czarną zębatkę? - zapytałem się partnera.

Offline

 

#69 2012-01-01 15:47:23

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Agumon - Nie nie widzę . Piyomon - Shellmon atakuje nas zapewne dlatego że wtargneliśmy na jego terytorium a to mu się mocno nie podoba jak zresztą widać . Any - Dobrze ma ktoś jakiś plan pyta dziewczyna ?
Digimony ruszyły do ataku . Patamon podleciał bardzo blisko - Air Shot małe kulki powietrza trafiają Shellmona.
Agumon podbiega - Bany Flame - Kula ognia kieruje się w stronę Shellmona . Piyomon też podlatuje - Magilacu fire - Zielony wirujący strumień trafia Shellmona . Shellmon - Hydro pampą - strumie wody trafia wasze digimony , które padają na ziemie .
Cyprian - Nie co teraz. Any - Piyomon krzyczy po czym próbuje pobiedz bliżej Piymona

Offline

 

#70 2012-01-01 18:10:58

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Shellmon jest na wyższym poziomie niż nasze Digimony więc to normalne, że mamy małe problemy z przeciwnikiem. - dumałem głośno widząc walkę.
Agumon dostał z hydro pompy od Shellmona.
- Agumon nic ci nie jest? Proszę powstań. - krzyczałem błagalnie do partnera po czym zauważyłem biegnącą Any.
- Any to niebezpieczne! Nie rób tego! - krzyknąłem po czym pobiegłem za dziewczyną.

Offline

 

#71 2012-01-01 18:30:07

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Cyprian - To straszne zginiemy . Any dobiegła do Piyomona . Wszystko w porządku pyta i przytula . Piyomon - Any Przepraszam Nic się nie stało odparła dziewczyna . Agumon z ledwością wstał i dalej walczy . Dobiegłeś również do Any .
Any - To nie bezpieczne odsuń się z stąd krzyczy . Cyprian był przerażony i zaczyna płakać bo nie  może dobiec do Patamona .
Shellmon - TO koniec  Hydro pampą zmyła was wszystkich uderzyliście o skały .

Offline

 

#72 2012-01-02 16:41:51

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Wiem, więc też powinnaś uciekać. - odpowiedziałem dziewczynie
- Agumon tak się cieszę, że żyjesz! - krzyknąłem do Agumona ciesząc się ze wstał.
Shellmon użył Hydro Pompy nie rozmyślając nad konsekwencjami stanąłem przed Any i rozwarłem ręce by obronić dziewczynę jednak to mało dało uderzyliśmy z impetem w skały.

Offline

 

#73 2012-01-05 14:35:41

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any - Nie zostawię Piyomon mówi lecz ty uciekaj opowiada dziewczyna . Cyprian  znów wpadł w panikę .Agumon ja też się  ciesze  że . Kiedy fala porwała was do skał . Byliście bardzo obolani  . PAtamon - Takeru odezwij się . Takeru stracił przytomność . Shellmon szykował się do ostatecznego ataku . Any - Leżała na ziemi ty też  to był ciężki cios . Nagle słyszycie TRUJĄCY BLUSZCZ , MINI SZOK . Nogi Shellmona zostały splątane przez pnącza . Elektryczny  piorun w niego trafia to go jeszcze bardziej rozłaszcza . Zauważacie że daleko stoją sylwetki dwóch osób .

Offline

 

#74 2012-01-05 19:43:25

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Ała. Cyprian! Any! Jesteś przytomna musimy pomóc Cyprianowi. - zawołałem do dziewczyny po czym zauważyłem parę osób byłem szczęśliwy, że nam pomogli a zarazem ciekawy kto to.
- Może to gorsi wrogowie, którzy chcą nas zabić ale najpierw wolą pozbyć się Shellmona by im w tym nie przeszkadzał - myślałem jednak w głębi serca wątpiłem w tą teorie.

Offline

 

#75 2012-01-06 10:32:06

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Jedna z postaci powiedziała : I imię miłości i sprawiedliwości zostaw te dzieci  nagle zauważacie jej wizuerunek oraz wizerunek drugiej postaci to chłopak i dziewczyna . Shellmoin był bardzo zdenerwowany odwrócił się w ich stronę i toczył z nimi bitwę.   Any - Tak musimy pomóc Cyprianowi szybko pobiegła do niego  i sprawdzała czy oddycha robiła mu resuscytacje . Agumon - Baby Flame Dziecięcy płomień trafia Shellmona . Tentomon - Mały szok , Palmon - Trujący Bluszcz .
Bluszcz splątał mu paszczę a elektryczny atak pokopał prądem jednak Shellmon nadal nie daje za wygraną .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
8BR 6BA Remodeled 6 Units Central Location, near.. Noclegi Potenza