Digital World

Forum o Digimon

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-09-06 18:32:50

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Przygoda Taia

Nagle pojawiłeś się na środku dziwnej góry przyt obie był jednak twój wesoły i energiczny Koromon . Witaj Tai długo na ciebei czekałem wiesz powiedział wesoło stworek ... ? Jestem Koromon twój digimon partner .
http://www.oocities.org/dawakko_digistyle/koromon2.JPG
Poziom     Niemowlę II
Atrybut     Brak, Dane[1]
Rodzaj     Mały (Lesser)
Rodzina     Brak
Partnerzy     Tai Kamiya,Tatsuno Tsurugi
Koromon to Digimon na poziomie In-Training. Nie dysponuje on dużą siłą, lecz może oszołomić przeciwnika swoim specjalnym atakiem: Bąbelkami.
Techniki Bitewne
Awa (Bąbelki)Edytuj
EN:Bubble Blow (Podmuch Bąbelków)
DE:Seifenblassen (Bańki Mydlane)

Wypuszcza z ust bąbelki składające się z różowej, lepkiej substancji.


Koromon pojawił się w Pierwotnej Wiosce, gdy Botamon ewoluował w odcinku 12. Koromony miały także swoją własną wioskę, którą bohaterowie odwiedzili w trakcie swojej podróży w odcinku 15.
Tai , Tai - skakał i cieszył się z radości Koromon p oczym wskoczył ci naręcę .

Offline

 

#2 2011-09-06 20:34:04

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Zrzuciłem Koromona z ramienia.
- Czym ty w ogóle jesteś ja się pytam. Bo na zwierzę to mi nie wyglądasz. Może jesteś kosmitą z innej planety, który chce przejąć moje ciało? Gdzie ja jestem? Gdzieś ty mnie porwał? - pytałem się nieznanej mi istoty zachowując zimną krew.

Offline

 

#3 2011-09-07 07:14:49

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Jestem Cyfrowym Potworem skladających się z danych .Ale wolimy nazwę Digimony i tak nas nazywaj powiedział wesoło i energicznie z zapałem Koromon  , któryu cały czas ze szcześćia że cie widzi nie potrafił się powstrzymać . Nie jestem kosmitom zaśmiał się koromon tylko twoim digi partnerem - odpowiada. Taichi ja Ciebie nie porwałem - śmieje się . Poprostu zostałeś wybrany by uratować nasz świąt przed ciemnymi mocami . Nie obawiaj się mnie tak po czym Koromon znowu wksakuje ci na ręce z uśmiechem .

Offline

 

#4 2011-09-07 17:04:11

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Jesteśmy partnerami. Mógłbyś mi odpowiedzieć na jedno pytanie gdzie ja jestem bo na Japonie mi to nie wygląda. - zapytałem się mojego digi partnera Koromona.

Offline

 

#5 2011-09-07 17:41:46

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Koromon - odpowiada ze śmeichem na ustach . Oczywiścię że to nie jest Japonia głuptasie  . Jestesmy w digital world na wyspie plików powiedział wesoł o głosie Koromon . Koromon mówi - Taichi czekałem na Ciebie bardzo długo Cieszę się że nareszcię się spotkaliśmy Taichi .
Taichi pwoiedział Koromon po czym wskoczył Ci na ręcę.

Offline

 

#6 2011-09-07 19:20:29

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Digital World? Wyspa Plików? Nie widziałem takich rzeczy na mapie. Koromon czy są tu jeszcze inni ludzie? - zapytałem się Koromona.

Offline

 

#7 2011-09-07 21:06:19

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Inni ludzie znaczy tacy jak ty ? Spytał koromon . Nie nie ma tutaj innych takich ludzi jak ty - powiedział ze śmiechem na ustach .
Taichi głuptasie naprawdę jesteśmy  w Digital World wykrzyczał Koromon . Taichi Taichi - krzyczy Koromon spójrz tam w krzakach coś się  rusza . Koromon stanoł przed tobą i przyjoł pozycję do ataku . Taichi schowaj się za mną wyczuwam niebiezpieczeństwo .

Offline

 

#8 2011-09-08 14:42:20

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Koromon! Lepiej nie jeszcze coś złego ci się stanie! Lepiej uciekajmy! - krzyczałem do Koromona bo bałem się o niego.

Offline

 

#9 2011-09-08 16:13:10

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Koromon za wszelką cenę chciał cię obronić i stał nie ruchomo w miejscu . Taichi muszę cię obronić . muszę powiedział Koromon .
Nagle z krzaków słychać dziwny dzwięk jakby skrzydeł . Przestaszyłeś się zza krzaków dziwięk ucicha lecz nagle słyszysz jakby stado bawołów biegło w twoją stronę . Koromon nadal stał w miejscu .

Offline

 

#10 2011-09-08 19:10:21

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Koromon to brzmi groźne. Kretynie uciekajmy! - krzyczałem do Koromona
Nie mogłem stać bezczynnie złapałem Koromona w ręce i zacząłem uciekać jak najdalej od krzaków.

Offline

 

#11 2011-09-08 19:19:07

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Taichi puść mnię powiedział wściekły koromon  . Staraliścię się uciekąc jak najdalej lecz zauważacie że te tajemnicze digimony biegną tuż za wami  a ziemia się trzęsie . Taichi Taichi spójrz to stado Koromonów . Wydaję mi się że przed czymś uciekają krzyczy . Rozejrzałeś się dookoła w biegu i rzeczywiścię zoabczyłeś duża postać masywnego digimona za nimi . Koromon krzyczy - Taichi Taichi musimy im pomóc mówi . Nagle potknołeś się o ziemię i upadłeś z dużą siłą . Taichi wstawaj . Koromony zbliżają się coraz bliżej .

Offline

 

#12 2011-09-08 19:35:08

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Koromon proszę pomóż mi! Staranują mnie! - zacząłem krzyczeć ze strachem do Koromona.

Offline

 

#13 2011-09-08 19:42:38

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Koromon - Taichi nie Taichi . Nagle twój digivice zaczyna świecić razem z Koromonem . Błękitne światło rozświetla otoczenie co spowodowało zatrzymanie sie stada Kormonów którzy obserwują tajemniczy proces . http://www.youtube.com/watch?v=OLW20UXsWF4 Koromn digimorfuje w Agumona . Wszyscy stoją w miejscu z wyjątkiem tajemniczego napastnika który rusza przed siebie .
http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/7/72/Agumon.jpg
Poziom     Dziecko
Atrybut     Szczepionka
Rodzaj     Gad
Rodzina        UK
Partnerzy     Taichi Yagami
Agumon to Digimon na poziomie początkującym, typu Szczepionki. Gad. Jego specjalny atak polega na wystrzeleniu płomienia z pyska, Dziecięcy Płomień.
Baby Flame (Dziecięcy Płomień)
ベビーフレイム
PL:Mikropłomień
ENG:Pepper Breath (Pieprzowy Oddech)
DE:Kleine Flamme (Mały Płomień)
Wystrzeliwuje płomień z pyska.

Battle Hawk[1] (Bitewny Jastrząb)
バトルホーク
Atakuje siekierą zbudowaną z Chromowego Digizoidu.

Cross Fight (Krzyżowa Walka)
クロスファイト
Gryzie przeciwnika.

Surudoi Tsume (Ostre Szpony)
するどいツメ
Drapie przeciwnika.

Mach Jab (Ponaddźwiękowe Dźgnięcie)
マッハジャブ
Bardzo szybkie dźgnięcie szponami.

Mach Jab Combo (Kombinacja Ponaddźwiękowych Dźgnięć)
マッハジャブコンボ
Podobne, z tym że ciosów jest więcej.

Uppercut (Wybicie)
アッパーカット
Wybija wroga w powietrze.

Dynamite Kick (Dynamitowy Kopniak)
ダイナマイトキック

Spitfire (dosł.Plucie Ogniem)

Offline

 

#14 2011-09-08 19:46:15

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Koromon, Koromon ty się zmieniłeś i do tego mnie uratowałeś. Dziękuję ci - zacząłem mówić do zmienionego Kormona.

Offline

 

#15 2011-09-08 19:51:27

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Taichi do Dzięki tobie ale Koromony przed czymś uciekały  a t ochyba jest .... O nei to Drimagemon powiedział Agumon .
http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/a/a3/Drimogemon_t.gif
Poziom     Dorosły
Atrybut     Dane
Rodzaj     Bestia (Beast)
Rodzina     
Partnerzy     Brak
Drimogemon to Digimon Bestia typu Danych na poziomie Dorosłym. Drimogemony żyją pod ziemią, kopiąc w niej za pomocą stalowych wierteł znajdujących się na nosie i łapach. Jego specjalny atak to Obrót Wiertła.
Drill Spin (Obrót Wiertła)
ドリルスピン
PL:Metal-Wiertło
EN:Iron Drill Spin (Obrót Żelaznego Wiertła)

Atakuje wiertłem na nosie.

Crusher Bone (Krusząca Kość)
クラッシャーボーン
PL:Turbo Zgniatacz
EN:Crusher Bone (Krusząca Kość)

Rzuca we wroga kością.

Screw Claw (Śrubo-Pazur)
スクリュークロー
EN:Mole Claw (Pazur Kreta)

Atakuje wiertłami na pazurach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews.com Innenstadt zell