#16 2011-09-08 19:58:48

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- A niech mnie. Wątpię Koromon... nie chyba inaczej się już nazywasz ale wracając do tematu wątpię by ci się udało pokonać tego potwora. - powiedziałem do swojego partnera.

Offline

 

#17 2011-09-08 20:06:21

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Taichi odpowiada Agumon również sądzę że nie dam rady ale mam obowiązek bronić cię w każdej sytuacji . Agumon podchodzi bliżej złego digimona . Taichi zobacz Ten digimon ma jakąs dzwiną dyskietkę coś mi się zdaję że to przez nią jest taki agresywny i to ją należy zniszczyć .
Koromony krzyczą - My też chemy wam pomóc nagle całe stado koromonów skacze w kierujku digimona i atakuje go bąbelkami starając trafić się w tajemniczy dysk .

Offline

 

#18 2011-09-08 20:20:43

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Mi to bardziej na zębatkę wygląda ale się nie będę z tobą sprzeczać mój partnerze! - powiedziałem do partnera.
- Mój drogi partnerze czy mógłbyś użyć Baby Flame? - zapytałem się Koromona.
- Drogie Koromony może wam pomóc razem możemy rozwalić tą zębatkę lub dysk jak wolicie - zapytałem się Koromonów chciałem im wszystkim pomóc.

Offline

 

#19 2011-09-08 20:26:31

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Taichi zapomniałeś że jestem Agumonem  - odpowiada ze śmiechem w ustach Agumon . No jasne Agumon otworzył swoją paszczę z której wyleciała kula ognia zwana Dziecięcym płomieniem . Koromony - Jasne - Atak bąbelków powiedziały . Próbowaliścię trafić w zębatkę ale nie udało wam się , po czym Agumon powiedział Baby Flame po czym z całych swoich wycelował i tafił . Zęmbatka została Zniszczona a Drimogemon przeprasza was za swoje zachowanie i bardzo dziękuje za to że wyzwoliliście g oz wływu zęmbatki .

Offline

 

#20 2011-09-08 21:55:45

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Sorry Agumon jeszcze się nie przyzwyczaiłem. Koromy dziękuje wam za pomoc. - powiedziałem do Koromonów.
- Drimogemon skąd miałeś te zębatkę? - zapytałem się Drimogemona z ciekawością w głosie. Bardzo byłem ciekaw o co chodzi z tą zębatką.

Offline

 

#21 2011-09-08 22:20:56

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Koromony cieszą się żę mogły wam pomóc uśmiechają się i wracają do swojej wioski ale jeszcze chwilę czekają na wyjaśnienia Drimogemona
Agumon odpowiada do Ciebie że nic się nie stąło . Drimogemon mówi że pewnego dnia nagle z nieba zleciała i akurat trafiła na niego . Nie chciał nikogo skrzywdzić Bardzo Przeprasza również Koromony . To był desz zębatek na niebie o ile się nie mylę te dziwne zęmbatki wylatywały z tamtej góry.

Offline

 

#22 2011-09-09 14:50:22

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Słowa Drimogemona bardzo mnie zaciekawiły.
- Agumon powinnyśmy to sprawdzić, zgadzasz się ze mną? - zapytałem się Agumona
- Drimogemon chcesz do nas dołączyć? - zapytałem się Drimogemona.

Offline

 

#23 2011-09-09 19:13:08

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Agumon był bardzo zainteresowany i również chce rozwiązać tą tajemniczą zagadke ale nie wie jak się za nią zabrać .
Drimogemon odpowiada że w razie kłopotów chętnie wam pomoże za to co zrobiliście dla niego jeszcze raz wam dziękuje po czym odchodzi mówiąc że w razie potrzeby odnajdzie was i załawi to co trzeba . Po chwili usłyszeliście głos dochodzący z głębi lasu wyglądało na to że to chyba jakaś dziewczyna potrzebuje pomocy.

Offline

 

#24 2011-09-09 20:17:32

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Agumon chodź zobaczyć co się dzieję. Może to naprawdę jakiś człowiek. - powiedziałem do Agumona.
W głębi duszy miałem wielkie nadzieję, że to jest naprawdę dziewczyna a nie Digimon. W końcu nie chciałem być tu tylko jedynym człowiekiem.

Offline

 

#25 2011-09-09 20:27:04

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Agumon bez zastanowienia pobiegł za tobą w stronę tego głosu . Szliście w głąb lasu a właściwie biegliście zauważyłeś pewną dziewczynę ze digimonem oraz drugiego digimona który nie ma przyjaznych zamiarów wobec tej dziewczyny gdy stanołeś bliżej zobaczyłeś że digivice ten dziewczynki świeci a jej digimon przechodzi ewolucję i zaczyna świecić mocnym rozświetlajacym światłem .
http://www.youtube.com/watch?v=F0W78ImMZGM Biomon digimorfuje w Birdramoina .
http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/e/e1/Birdramon.gif
Birdramon to Digimon wielki ptak, władający żywiołem ognia. Tylko ludzie o dobrym sercu mogą ją dotknąć - inaczej zostaną poparzenie jej płomieniami. Jego specjalny atak to Skrzydło Meteoru.
Poziom     Dorosły
Atrybut     Szczepionka, Dane
Rodzaj     Wielki Ptak (Giant Bird)
Rodzina       
Partnerzy     Sora Takenouchi
Meteor Wing (Skrzydło Meteoru)
メテオウィング
PL:Skrzydło Meteoru
EN:Meteor Wing
DE:Meteoren Flugel (Skrzydło Meteoru)

Wypuszcza płonące meteory ze swoich skrzydeł.

Fire Flap (Ogniste Trzepotanie)
ファイアフラップ

Trzepocze skrzydłami wypuszczając płonące pierścienie.

Mach Glide (Ponaddźwiękowe Szybowanie)
マッハグライド

Nurkuje we wroga z wielką szybkością.

Habataku (Trzepot Skrzydeł)

Offline

 

#26 2011-09-09 20:30:56

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Łał, Agumon ty też tak potrafisz? - zapytałem z ciekawością w głosie Agumona
- Czym ja się teraz przejmuję, Agumon chodźmy jej pomóc. Proszę użyj Baby Flame - dodałem.
Chciałem bardzo poznać tą dziewczynę oraz jej Digimona.

Offline

 

#27 2011-09-09 20:45:40

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Agumon odpowiada że oczywiścię żę on też będzie w przyszłosci umiał się przemienić . Agumon zatakował tajemniczego digimona którym okazał sie że to Ogremon i wcale nie miał w sobie tej dziwnej zęmbatki .http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/6/65/Ogremon_b.jpg
Poziom     Dorosły
Atrybut     Wirus
Rodzaj     Ogr (Ogre)
Rodzina     
Partnerzy     Neo Saiba
Ogremon (jap.Orgemon), to Digimon Ogr na poziomie mistrza.Dorastał w górach Wilekiego Kanionu. Jest znany jako łowca głów w Digiświecie. Maczuga której używa, to ponoć kość SkullGreymona, którego kiedyś zabił. Jego arcywrogiem jest Leomon. Jego specjalny atak to Królewska Pięść.
Haouken (Pięść Najwyższego Króla)Edytuj
EN:Pummel Whack (Walnięcie Pięści)
DE:Kaiser Faust (Cesarska Pięść)

Wypuszcza mroczny pocisk z pięści.
Hone Konbou (Kostna Maczuga)Edytuj
PL:Maczuga
EN:Bone Cudgel (Kostna Pałka)

Uderza swoją maczugą.
Strong Maul (Silna Maczuga)Edytuj

Atakuje wielokrotnie swoją maczugą.
Feint Punch (Sfingowany Cios)
Anny - Wow Biyomon ty digimorfowałaś . Tak Anny to dzięki tobie i to właśnei teraz Cie obronię powiedziała dumnie po czym wzbiła się w powietrze zasłoniła skrzydłami z których wyleciały meteoryty , które perfekcyjnei trafiaja Ogremoan z pomocą dziecięcego płomienai Agumona .

Offline

 

#28 2011-09-09 21:05:53

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Siemanko Anny jestem Taichi ale mówią mi Tai. Nie obrazisz się jak mój partner Agumon pomoże Birdramon w pokonaniu tego Digimona Ogremona? - zapytałem się Anny
- Agumon proszę użyj Baby Flame! - zwróciłem się do swojego partnera.

Offline

 

#29 2011-09-09 21:26:25

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Oczywiścię że nei ale takei zachowanie przystaja młodemu człowiekowi co za bezczelność mówi Any a tak wogle Witaj ja jestem Anny .
Birdramon ponownie atakuje razem z Agumonem lecz tym razem bez skutecznie .
Ogremon krzyczy - wasze ataki nic mi nie robią . To wasz koniec Digidzieci . - Hone Konbou mówi po czym perfekcyjnie trafia Birdramona który zleciał na Agumon . Anny - Birdramon Nie .

Offline

 

#30 2011-09-11 17:31:24

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- O nie! Agumon! - krzyknąłem
- Ten Digimon nie jest tak łatwym przeciwnikiem jak Drimogemon, właśnie Drimogemon może on nam pomorze ale wątpię by był tutaj w pobliżu. - dodałem.

Zauważyłem nie daleko leżący patyk, złapałem go i ruszyłem na Ogremona.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
uslugi informatyczne warszawa