Digital World

Forum o Digimon


#31 2011-09-11 18:41:55

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Agumon - Taichi ja Taichi krzyczy agumon lecz leży na ziemi z Birdramonem . Any- Birdramon nic Ci się nie stało Bardzo Się boje musisz wstać słyszysz.  Ogremon mocno chwycił cię swoją reką i zaczyna podduszać  , złamał twój badyl . Tylko na tyle stać ludzkei dziecko krzyczy Ogremon jesteście beznadziejną rasą wybrane dzieci w imię Mrocznego Mistrza wybiję was wszystkich jednego p odrugi mi bęndę patrzał na waszą śmierc - Śmieje się Ogremon . Agumon - krzyczy Taich i  ja muszę Ciebronić tój partner wstaje i razem z digiwajsem świeci .
http://www.youtube.com/watch?v=0f6t-WJmTzA Agumon digimofruje w Greymona .
http://dma.wtw-x.net/DMA/DigimonStands/Toei/Greymon.gif
Poziom     Dorosły
Atrybut     Szczepionka
Rodzaj     Dinozaur (Dinosaur)
Rodzina         
Partnerzy     Tai Kamiya
Greymon to dorosła forma Agumona. Łuska na jego głowie jest bardzo mocno utwardzona i zapewnia ochronę czaszki. Jego ostateczny atak to Megapłomień, gigantyczna kula ognia wypluta z paszczy.
Mega Flame (Megapłomień)Edytuj
PL:Digipłomień/Ognista Kula
EN:Nova Blast (Nova to typ gwiazd, natomiast Blast to podmuch)
DE:Megaflamme (Megapłomień)

Wystrzeliwuje wielką kulę ognia.
Great Antler (Wielkie Poroże)Edytuj
EN:Great Horn Attack (Atak Wielkim Rogiem)
Grey Tooth (Grey-Kieł)Edytuj
Great Tooth (Wielki Kieł)Edytuj
Tail Whip (Biczogon)Edytuj
Tail Crash (Uderzenie Ogonem)Edytuj
Horn Spiral (Spiralny Róg)Edytuj
Bit Fire (Bitowy Ogień)Edytuj
Fire Wall (Ognista Ściana)Edytuj
Great Horn Attack (patrz wyżej)Edytuj
Fire Horn (Ognisty Róg)Edytuj
Any - On się przeistoczył wow . Greymon - Birdramonie wstań masz siłę  Birdramon - Tak . Wzlatuje w górę - Załatwy go Skrzydło Meteor .
Greymon - Megapłomień oby dwa ogniste ataki łączą się tworząc jeden który perwekcyjnei trafia Ogremona .,
Ogremon - Hej to nie fair dwa dorosłe digimony przeciwko jednemu  muszę donieść o tym mistrzowi mówi .

Offline

 

#32 2011-09-11 21:29:10

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Agumon dziękuje ci. Widzę, że znowu ewoluowałeś. - mówię do Greymona.
- Ten Digimon, Ogremon nie miał w sobie czarnej zębatki, czyli Digimony mogą być także złe z własnej woli. Ciekawe kto to jest ten Mroczny Mistrz? - dumam na głos
- Any morze ty coś wiesz? - pytam się Any

Offline

 

#33 2011-09-11 21:36:21

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any - Nie mam zielonego pojęcia . Po chwili Birframon i Greymon powrócili do pierwotnych form . Taichi nei musisz dziękować mój obowiązek to twoja ochrona mówi wesoło . Any - też się zastanwaim nad tym mrocznym mistrzem kto to taki . Biyomon - Nie znam takeigo digimona mówi zdziwiona . Agumon - Wracając do złych digimonów to faktycznie mogą być też złe bez zęmbatki dziwne zwykle Ogremon walczy z Leomonem są najgorszymi worgami mówi . Any - To gdzie teraz się kierujemy a tak wogle witaj i dziękuję że mi pomogłeś - mówi p oczy mpdoaje ci dłoń .

Offline

 

#34 2011-10-01 20:05:11

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Zarumieniłem się.
- Witaj! Ja mam na imię Taichi ale koledzy mówią mi Tai. Wiesz ładna jesteś. - odpowiadam Any
- Agumon mam pomysł! Podążajmy za Ogremonem pewnie wtedy odkryjemy kim jest Mroczny Mistrz. Tak w ogóle to czemu wróciłeś do tej formy a nie zostałeś Greymonem? - zapytałem się Agumona.

Offline

 

#35 2011-10-02 12:41:35

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any - Zawstydziła się dziewczyna . Biomon - Spójrzcie Ogremon uciekł . Zauważyliscie że ten digimon zwiał zwam z oczu i nei widać go nigdzie na choryzońcie . Agumon - Taichi nie miałem zbyt dużo siły by zostać Greymonem tak jak Birdramon . Any - Dziwne nadal nei rozumię tej waszej transformacji .

Offline

 

#36 2011-12-26 21:04:09

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Miło mi cię poznać Any - powiedziałem do nowo poznanej koleżanki
Birdramon nie martw się pójdziemy w tym kierunku w, którym udał się Ogremon. Co ty na to Any? - zapytałem się
Agumonie, a ty? - zapytałem się swojego partnera

Offline

 

#37 2011-12-29 13:22:29

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any - mi również miło Cie poznać . Cieszę się że nie jestem tutaj jedynym człowiekiem mówi Any . Birdramon  stał się Piyomonem . Any -Dobry pomysł powiedziała Dziewczyna wasi partnerzy też się zgodzili . Ruszyliście waszym zdaniem za Ogremonem jednak nigdzie go nie widzieliście . Zaczyna się ściemniać .

Offline

 

#38 2011-12-29 19:19:52

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Po zielonym gnomie ani śladu, nie spotkaliśmy jeszcze jego mistrza, a robi się ciemno. - Myślałem głośno. Chciałem podjąć jak najlepszą decyzję by uchronić swoich towarzyszy w podróży.
- Już wiem! Powinniśmy tu przenocować by rano być w pełni sił. Any pójdź odpocząć a ja i Agumon staniemy na straży by was bronić! - zaproponowałem

Offline

 

#39 2011-12-30 14:55:29

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any dobrze przenocujmy tutaj . Piyomon jesteśmy wszyscy bardzo zmęczeni mówi digimon . Posłuchaj mnie Mówi do Ciebie Any - Nie zostawię Cię w tym samego będziemy się zmieniać . Dobra jak chcesz ty będziesz postoisz na czatach pierwszy a ja z Piyomonem druga Dobrze powiedziała dziewczyna , która uśmiała się do Ciebie i zarzuciła swoją blond piękną grzywę po czym położyła się . Twoja warta mijała bardzo smętnie i powoli . Agumon - Taichi słyszę bardzo dziwny dźwięk ostrzega Cie twój partner . Znaczy noc mijała nudno do czasu . Zauważyłeś ciemne zębatki na niebie . Nagle Agumon mówi do Ciebie . Taichi ty chyba lubisz tą Any.

Offline

 

#40 2011-12-30 15:48:10

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Co? Nie po prostu... yyy... no dobra masz rację! - powiedziałem rumieniąc się do Agumona
- Agumonie widzisz te zębatki na niebie co ja? Czy mi się tylko wydaję? Czy te zębatki nie są podobne do tej, którą znaleźliśmy w ciele Drimogemona? - zasypywałem pytaniami swojego partnera

Offline

 

#41 2011-12-30 17:13:31

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Agumon od razu widział to w twoim zachowaniu . Agumon - Tak nie dobrze to czarne zębatki nie symbolizują niczego dobrego . Taichi szybko wyczuwam niebezpieczeństwo musimy obudzić Any i Piyomona powiedział twój partner po czym to zrobił . Any - Co się dzieje czy to już moja zmiana pyta zdziwiona dziewczyna . Nagle słyszycie krzyki chyba ktoś toczy pojedynek mówi Piyomon . Any - Mam również złe przeczucia  odpowiada dziewczyna .

Offline

 

#42 2011-12-30 18:29:49

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Any to czarne zębatki, zmieniają dobre Digimony w istne potwory! - poinformowałem Any
- Powinniśmy to lepiej sprawdzić, Any nie chcę by ci się coś stało, lepiej jak tu zostaniesz a ja i Agumon to sprawdzimy! - powiedziałem do koleżanki nie chciałem by coś złego się jej stało dopiero co walczyła z Ogremonem. Po wypowiedzeniu tego zdania zmierzyłem w stronę z, której słyszeliśmy dźwięki.

Offline

 

#43 2011-12-30 18:47:59

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Zauważyłeś że Any biegnie za tobą . Any - Myślałeś że mnie tam zostawisz nigdy w życiu poinformowała Cię dziewczyna .
Po chwili razem dobiegliście do miejsca w , którym słyszeliście te dziwne dźwięki . Zauważacie penwgo chłopaka który jest w tarapatach . Piyomon - TO Bakamony. Any - Bakemony wyglądają strasznie tak jak duchy i nekąją tego chłopaka trzeba mu pomóc krzyczy . Agumon - Ciszej bo zwrócą na nas uwagę Any .
Agumon - Bo to są digimony Duchy
Bakemon
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20091210233140/digimonuniverse/pl/images/thumb/f/fe/Bakemon_b.jpg/250px-Bakemon_b.jpg
Bakemon to Digimon Duch na poziomie mistrza. Bakemony są efektem tak zwanej "Śmiertelnej Ewolucji". Powstają kiedy dane Digimona nie zostają całkowicie wykasowane i egzystują dalej, w postaci żywego trupa. Mimo bycia na poziomie Dorosłym, te Digimony są relatywnie słabe. Specjalna technika: Piekielna Dłoń.
Poziom     Dorosły
Atrybut     Wirus
Rodzaj     Duch (Ghost)
Chłopak krzyczy pomocy pomocy .
bakemony zauważyły was i kierują się częściowo ku waszej stronie .

Offline

 

#44 2011-12-30 19:07:58

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Any jak wolisz ale wolałbym jakbyś tam została, nie chce by ci się coś stało! - powiedziałem do Any
Gdy Bakemony zaczęły się do nas zbliżać obmyśliłem w głowie plan.
- Any ja zajmę się Bakemonami a ty z Piyomon uwolnijcie tego chłopaka. - powiedziałem
- Agumon idziesz ze mną? - zapytałem się partnera po czym wyskoczyłem przed Bakemony
- Walczcie z równym sobie! - krzyknąłem do nich

Offline

 

#45 2011-12-30 19:46:28

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Bakemony otoczyły Cię w koło i zaczęły coś tam śpiewać . Agumon - Zaczął bezmyślnie atakować Baby Flame  - ognisty płomień trafił jednego z Bakemonów jednak nic po za tym . Nagle Agumonowi zakręciło się w głowię . Agumon  - Taichi nie czuję się dobrze odpowiada twój partner. Bakemony śmiały się i wyprowadzały Cię z równowagi . W tym samym czasie Piyomon i Any zajęli się tajemniczym chłopcem . Nie wiedziałeś co robić ? nagle słyszysz Magicalu Fire - zielony wirujący strumień wylatuje z Pyszka Piyomona i trafia Bakemony , które odpuściły sobie  Ciebie i kierują w stronę Any .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Węgorzyno z gotowym usługi kamieniarskie szczecin