Digital World

Forum o Digimon

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#106 2012-01-20 16:49:16

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Też nie byłem na obozie. Miałem jechać ale zachorowałem. - odpowiedziałem. Dziwny przybysz bardzo mnie wkurzał. Nagle przypomniałem se o Any (zakochałem się w niej). Birdramon postawił ją na brzegu lecz nie wiadomo co z nią jest. Pobiegłem jak najszybciej w jej stronę.

Offline

 

#107 2012-01-21 10:15:51

Jap

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 30
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

A jak wyglądał ten przybysz?-spytali.Znasz Any?,ona była moją partnerką powiedział 1.


[img]http://www.e-gify.com/gify/464.gif[/img]

Offline

 

#108 2012-01-27 19:05:58

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- To jest chore. To pewnie jest sens, a wy idioci, którzy stoicie przede mną jesteście jawą senną. - powiedziałem wkurzony.
- Pewnie leże teraz na brzegu gdyż zemdlałem w wodzie ale ktoś mnie uratował. - dodałem. Nie podobała mi się zbytnio nowa sytuacja chciałem by to był tylko sen.

Offline

 

#109 2012-01-31 12:27:15

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Wszystko wydało Ci się jednym wielkim koszmarem Strasznie krzyczałeś Any Cię obudziła . Hej Tai już wszystkoi w porządku to był tylko jeden zły sen mówi do Ciebie Dziewczyna . Nagle usłyszeliście z zza krzaków dziwne krzyki ku waszym oczom ukazały się dwa digimony .
Które szykują się do ataku z dwóch stron Pieść Lwa - Atak Maczugą .

Offline

 

#110 2012-01-31 20:16:43

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- A wiesz śnił mi się bardzo głupi sen. Już pokonaliśmy Seadramona? - zapytałem się Any. Byłem ucieszony, że to wszystko to tylko jeden wielki sen.
- Gdzie reszta? - zapytałem po czym zobaczyłem dwa Digimony.
- Nie no z deszczu pod rynnę. Musimy uważać Any żeby nic nam się nie stało. - powiedziałem do dziewczyny. Szukałem wzrokiem Agumona nie mogłem go nigdzie znaleźć.

Offline

 

#111 2012-02-01 12:41:08

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

To był tylko zły sen odpowiada Dziewczyna . Cyprian - Nie dobrze co teraz zrobimy pyta nowych ? Agumon użył w ostatniej chwili Dziecięcego Płomienia i rozproszył złe ataki . Złe digimony skierowały się w jego kierunku .
Nie dobrze mówi Tentomon To :

Leomon i Ogremon
LEOMON Poziom :Champion
http://images.wikia.com/digimon/images/3/35/DigiAnalyser-LeomonAnimation.gif
Digimon Bestia Lew
Atrybut : Szczepionka
Specjlany Atak :Pięść Króla
Ogremon
Poziom:Champion
Ogr Digimon
http://images.wikia.com/digimon/images/7/7d/DigiAnalyser-OgremonAnimation.gif
Atrybut : Virus
Specjalany Atak :Atak maczugą
Any - Hej Tego Ogremona już widzieliśmy Prawda Tai chciał nas załatwić pamiętasz . Agumon wzioł ich na siebie .

Offline

 

#112 2012-02-01 17:44:49

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Agumon czyli jesteś. - rzekłem na widok partnera. Zobaczyłem dwa wrogie Digimony.
Ich jest dwóch i to na poziomie Adult wątpię by nasze Digimony mogły go pokonać jeśli nie przejdą ewolucji. Chociaż c nas pięciu dwóch to przewaga liczebna. Trzeba spróbować. - pomyślałem
- Słuchajcie niech wszystkie Digimony atakują liczebnie to my wygrywamy jeśli jednak to nic nie da jakiś Digimon będzie musiał przejść ewolucje. - powiedziałem do reszty.

Offline

 

#113 2012-02-02 12:26:50

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Usagi Zgoda . Wszyscy KRzyneli - Racja . Damian słuchajcie a mozę rozdzielimy się na moment jednak nie zbyt daleko co wy na to pyta chłopak ? Agumon toczył bitwę z Ogremonem i Leomonem bardzo zaciekle . Any nie mogła na to pozwolić . Biyomon - Jestem Gotowa .
Any - Biyomon Digimorfuj .Atrybut     Szczepionka [1]
Rodzaj     Owad (Insect) Biyomon digimorfuje (zmienia się w ) Birdramona .
Usagi wow  Biyomon Się zmieniła . Tak nie mamy czasu do stracenia mówi Any Tai wchodż na łapę musimy pomóc Agumonowi szybciej będzie lecąc . Damian - My też wam pomożemy .
Tentomon Digimorfuje (Zmienia się w ) Kabuterimona  http://www.youtube.com/watch?v=tyJF4yRo … re=related
Damian my wsiądziemy na Grzbiet Kabuterimona Szybko mówi do reszty po czym podlecieliście .
Kabuterimon - Tam jest mówi digimon .
Kabuterimon to Digimon Owad. Jego wyposażona w trzy szczęki głowa jest chroniona przez metalowy hełm. Digimon ten jest znany z atakowania Digimonów Wirusów. Jego specjalny atak to wystrzał potężnej kuli naładowanej energią elektryczną (Mega Miotacz).http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/6/65/Kabuterimon_b.jpg Poziom Champion Atrybut     Szczepionka
Rodzaj     Owad (Insect)

Offline

 

#114 2012-02-04 21:16:53

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Dobra. - odpowiedziałem wchodząc na łapę Birdramon.
- Teraz będzie przewaga liczebna z większą siłą. Będziemy mieli duże szanse na wygrana. - oznajmiłem drużynie.
- Birdramonie czy możesz poruszać się szybciej? Martwię się czy Agumon wytrzyma. - zapytałem ptaka

Offline

 

#115 2012-02-05 12:10:58

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Birdramon - Wzleciała wyzęj . Po chwili znaleźliście ich . Agumon był już wymęczony . Kabuterimon wylądował . Birdramon też . Rozpoczeła się prawdziwa bitwa . Szybko schodzimy mówi Any . Zeszliście . Leomon walczył z Birdramonem a Ogremon z Kabuterimonem . Buło mało miejsca dla waszych Championów . Ogremon połączył siły z LEomonem  Pieść Króla , Atak MAczugą Trafił Championy , które leżą na ziemi .
Palmon - Nie rozumię LEomon to dobry digimon .

Offline

 

#116 2012-02-06 19:08:53

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- To czemu walczy z nami? - zapytałem się Palmon
To jest bardzo dziwne nawet dwójka Championów nie poradziła sobie z nimi. Muszą być strasznie silny. - pomyślałem.
- Any i reszta uciekajcie stąd, ja i Agumon zostaniemy tu by walczyć. - rzekłem.

Offline

 

#117 2012-02-11 21:01:32

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Palmon - odpowiada że nie ma pojęcia , Leomon był zawsze dobrym pokemonem . Any - Nigdy nie dam ci tego zrobić rozumiesz .
Nagle wrogie digimony znikneły  A wasze digimony wróciły do poziomów Child . Usagi - To bardzo dziwne nie sądzicie ?
Damian - Właśnie coś musiało się stać że zostawili nas w spokoju

Offline

 

#118 2012-02-19 13:16:57

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Byłem bardzo zdziwiony nagłym zniknięciem wrogich Digimonów.
- Ale Any ja was chciałem tylko ochronić. Nie chciałem by coś się wam złego stało. - odpowiedziałem Any.
- Zgadzam się z tobą Usagi to bardzo dziwne. - przyznałem racje koleżance.
- Wiecie co powinniśmy odejść od tego miejsca jak najdalej. Możliwe, że tamci wrócą w każdej chwili. - zaproponowałem kompanom.

Offline

 

#119 2012-02-19 13:35:47

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any Wziła Cie na chwilę na bok . Nigdy więcej tak nie postępuj jasne . Usagi - Tak to dobry pomysł by się z tąd ulotnić . Patric - Patamonie pobawimy się trochę . Patamon - Chyba nie czas na zabawy . Szliście przed siebie i gawędziliście . Damian- Any Patrick to twój brat ?
Any - Nie , ale mam brata w jego wieku czuję że muszę się nim zająć w tym świecie on ma dopiero 6 lat i nikogo tutaj nie ma .
Damian - Rozumię . Usagi - Hej Tai masz jakiś plan na nastepne spotkanie z tymi łobuzami . Zauważacie wioskę .

Offline

 

#120 2012-02-19 15:25:34

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Ale dlaczego Any? Ochronił bym was a jedna osoba mniej czy więcej w drużynie nie zrobi różnicy. - odpowiedziałem koleżance. Usłyszałem słowa Patricka i odpowiedź Patamona.
- Patrick, Patamon ma rację nie czas na zabawy. - powiedziałem do chłopca. Wyruszyliśmy w dalszą drogę.
- Usagi obmyślam plan. Musimy trochę potrenować bo jeśli będziemy walczyć znów z taką samą siłą będziemy musieli raczej uciekać. Wioska? Seryjnie? - zapytałem się zdziwiony Usagi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa