Digital World

Forum o Digimon

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#136 2012-02-21 19:02:43

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Teraz mamy przewagę liczebna, a Digimony są na tym samym poziomie co przeciwnik. Powinniśmy wygrać. - mówiłem entuzjastycznie. Podszedłem do Any.
- A ty jak sądzisz? A w ogóle o co ci wtedy chodziło jak biegłaś.  - zapytałem się jej

Offline

 

#137 2012-02-21 19:08:36

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any - odparła krzykiem nie twoja sprawa zajmij się lepiej bitwą a nie gawędkami dzieciaku . PAtric - boje się . Nie musisz jestem przy tobie mówi PAtamon Tuląć Patricka . Usagi i Damian Obserwowali bitwę . Damian - Wszystkie te 3 digimony są ogniste więc nie mam pojęcia jak to wpynei na przebieg bitwy . Digimony toczą zacięty pojedynek . Usagi - SPójrzcie pokazała palcem dziewczyna zęmbatka jest w jego nodze wycelujcie tam . Any - Zgoda , Birdramonie wiesz co masz robić prawda ?
Birdramon Wzleciała w górE - Skrzydło meteor
Greymon - Mega Płomień  , atak izmieszały się i trafiają zęmbtkę . Digimon mdeleje a wasze zmieniają się spowrotem w Child .

Offline

 

#138 2012-02-21 19:15:53

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Jesteśmy w tym samym wieku więc nie nazywaj mnie dzieciakiem! - odpowiedziałem Any, byłem strasznie wkurzony. Gdy zobaczyłem, że wygraliśmy walkę znowu się do niej zwróciłem.
- Jak ci się coś nie podoba, możesz odejść! Łaski bez! - dodałem, dałem się ponieść emocjom wiedziałem, że będę później tego żałował.
- Przepraszam cię Any. Na chwilę was opuszczę muszę się przejść. - powiedziałem kiedy już się uspokoiłem. Po czym odszedłem od grupy.

Offline

 

#139 2012-02-21 19:20:12

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any poczuła się osamotniona i wypłakiwała się Usagi w ramionach . Reszta Przyjacioł też ją pocieszała . Patrick podszdł do Ciebie Zaczekaj Wruć tutaj dobrze obiecujesz pyta chłopak . Wyruszyłeś się przejść i się zagapiłeś z czasem mineły 3 godziny i słońce zaczynało już zachodzić .Z daleka zauważyłeś pewne miasto wyglądało jakby było zabawkowe .

Offline

 

#140 2012-02-21 19:33:19

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Oczywiście, że wrócę Patrick. Bez was nie miałbym szans na przetrwanie. Jesteście dla mnie jak rodzina. Proszę cię przeproś ode mnie jeszcze raz Any, że się tak nad nią uniosłem dałem się ponieść emocjom, nie chciałem tego. Teraz idę tylko ochłonąć. - rzekłem do Patricka po czym odszedłem.
- Tak się zasiedziałem. O miasto i do tego zabawkowe. Iść tam czy wrócić i oznajmić reszcie? Jak tam pójdę to może mnie spotkać niebezpieczeństwo ale za to jak wrócę nie będę mógł znieść widoku Any po tym co zrobiłem. - mówiłem sam do siebie, gdyż Agumona też tu nie było.

Offline

 

#141 2012-02-21 19:38:34

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Zauważyłeś pewną postać w krzakach , która próbowała się przed tobą schronić i schowała się udając że wcale je nie było . Po chwili jednak znów sprawdza Cię myślać że jej nie zauważysz . Ta postać podchodziła coraz bliżej i bliżej nagle z Zza krzaków wyskoczył pewiem chłopak Krzycząć Buu przestraszyłem Cie prawda Heheheh zaczoł się śmiać Jednak Zauważacie pewnego digimona i śmiech przybyszą ucichł .

Offline

 

#142 2012-02-21 19:42:55

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Kim ty jesteś? - zapytałem się spotkanego chłopaka po czym zauważyłem Digimona i zrezygnowałem z dalszych pytań.
- Akurat teraz kiedy jestem sam, a Agumon został z innymi. - mówiłem wstając.
- Musimy uważać, widzę, że także nie ma przy tobie Digimona więc zostaję nam tylko ucieczka. - zwróciłem się do chłopaka

Offline

 

#143 2012-02-21 20:10:58

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Ja nie sądzę raczej ty powinienieś się pierwszy przedstawić i gdzie tu w dzisiejszych czasach Szacunek Co Nóż człowieku jasne że mam digimona TO Gabumon chodz tutaj .
http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/7/71/Gabumon.jpg
Gabumon to Digimon Gad, okryty specjalnym futrem pochodzącym od Garurumona. Jego specjalny atak to Mały Ogień.
Poziom     Dziecko
Atrybut     Dane, Szczepionka
Rodzaj     Gad (Reptile)
Gabumon Spójrzcie to Monzaemon
Monzaemon to Perfekcyjny Digimon Lalka typu antywirusa, z wyglądu przypominający wielkiego pluszowego misia. Jest jednym z niewielu Digimonów, których imię zawiera hiraganę.
Monzaemon uwielbia bawić się z dziećmi. Gdy zostanie zainfekowany wirusem, zmienia się w złego WaruMonzaemona. Jego specjalna technika to Miłosny Atak.
Poziom     Perfekt
Atrybut     Szczepionka
Rodzaj     Lalka (Puppet)
http://images.wikia.com/digimon/images/1/14/DigiAnalyser-MonzaemonAnimation.gif
No dobra Jestem Michel hej spójrz tam są jacyś frajerzy złapał ich ten miś zaczoł się śmiać  . Zauważasz że w serduszkach Monzaemona są twoi przyjaciele jednak brakuje tam Usagi i Palmon . Monzaemon skierował swój wzrok w waszą strone .

Offline

 

#144 2012-02-21 20:23:20

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Czemu niby ja. Po twoim zachowaniu można wywnioskować, że ja jestem starszy ale kit z tym jestem Taichi ale koledzy mówią mi Tai. - odpowiedziałem. Zobaczyłem w serduszkach swoich znajomych.
- Jakby co to są moi przyjaciele. Odłączyłem się od grupy na chwilę i tyle zła ich spotkało. - powiedziałem w połowie sam do siebie.
- Wiesz co wątpię by Gabumon dał sobie radę Monzeamonem, a jeśli przejdzie ewolucje to też wątpię by samemu sobie poradził, więc radzę uciekać. - rzekłem do Michaela.

Offline

 

#145 2012-02-21 20:30:26

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Skoro to twoi przyjaciele Nie chcesz ich ocalić nie mamy mowy pomogę Ci powiedział Michel . Sprawdz czy są to towi wszyscy znajomi czy nikogo nei brakuje zadziałamy z nienadzka zciemnia się zaatakujemy nad ranem wtedy tez jest ciemno a teraz nabierzmy sił na misję RATUNKOWĄ mówi chłopak. A gdzie masz swojego digimona zapytał ? Zobaczyliście że Monzaemon wszedł z nimi w głąd miasta Zabawek .

Offline

 

#146 2012-02-22 17:58:04

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Oczywiście, że chce ich uratować ale trzeba obmyślić plan a na razie nie mamy szans przez co możemy sami trafić do takiego serca i koniec szansy na ratunek. Brakuje tylko mojej koleżanki Usagi i jej Palmon może jak ich znajdziemy to nam pomogą. Michael wymyśliłeś niezły plan ale czy nam się uda tylko z jednym Digimonem. Mój partner Agumon też został złapany w to serce. Teraz odpocznijmy i obmyślmy plan, a potem się chwilę prześpimy. Teraz mamy spokój gdyż misio wbił do miasteczka. - odpowiedziałem i zaczął rozmyślać co się stało i gdybym może nie odszedł to wszystko by się nie stało.

Offline

 

#147 2012-02-22 19:06:59

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Gościu wiem że dobry łebek mówi Michael Gabumon nam pomorze . Hmmm Gościu nie możesz się obwiniać za to wkońcu to nie jest twoja wina gdybyś tam był zapewne mógłbyś zostać schwytany  a teraz zabawisz się w bochatera . Usagi mówisz powiada chłopak więc znajdzmy ją tylko teraz jest już tak ciemno że niczego nie widać .

Offline

 

#148 2012-02-22 20:49:55

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Bohater? Mi tam wszystko jedno chce tylko uratować przyjaciół. Nie ma sensu szukać jej w nocy kiedy pewnie już śpi poczekajmy aż się rozjaśni. Michael weź się prześpij, a ja będę stać na straży. - zaproponowałem koledze. Powoli miałem już dość tej rozmowy. Brakowało mi przyjaciół i Agumona.

Offline

 

#149 2012-02-23 09:26:11

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

No okey ale jak coś będzie się działo to wez mnie obudz jasne i pamiętaj za 3 godziny moja zmiana jasne powiedział chłopak . Twoja warta przebiegała bardzo nudno nic się nie działo niebo było rozlane pięknymi gwiazdami  jedna z nich przypominała ci Any . Nagle zuważyłeś pewną dziewczynę z digimonem zmierzająca do miasta jendka po ciemku cięzko było ci zindyfikować tą potać była podobn do Usagi i Palmona .

Offline

 

#150 2012-02-23 10:35:20

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Nie mogłem patrzeć na tę gwiazdę od razu przypominało mi się co jej wtedy wygadałem. Nagle zauważyłem tą dziwną postać.
Samemu nic nie wskóram. - pomyślałem i postanowiłem obudzić chłopaka.
- Michael! Obudź się! - wołałem krzycząc do śpiącego chłopaka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://ipsa24xyz.eu