Digital World

Forum o Digimon

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#166 2012-02-25 09:44:05

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Z wyglądu to one nie są przepiękne. - zgodziłem się z Usagi. Gdy usłyszałem Agumona od razu podbiegłem do skrzyni, byłem uradowany.
- Tak to ja Agumonie, nie martw się uratujemy was. Oho o wilku mowa. - rzekłem na widok Monzeamona. Całe moje szczęście prysło. Schowaliśmy się pod oknem.
- Nie pozostaje nam nic jak walkę. Nie uciekniemy nigdzie, a tylko w ten sposób uratujemy resztę. Pójdę na pierwszy ogień, zajmę go, a wy w tym czasie zaatakujecie go od tyłu. - zaproponowałem rozwiązanie przyjaciołom.

Offline

 

#167 2012-02-25 11:32:02

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Usagi - Dobrze Tylko uważaj na Siebię Dobra powiedziała dziewczyna . Wyszedłeś z budynku Monzaemon zauważył Cie wiedział że ktoś się tu schował Ruszył za Tobą . Michael Dobra Teraz nasz kolej Wychodzimy Zgoda .W padłeś w niezłe kłopoty  odpowiada Monzaemon . Już chciał użyć swojego serduszka na Tobie jednak w ostatniej chwili .
Trujący Bluszcz - Zamotał nogi  Monzaemonowi .
Wtedy Gabumon wraz z Monzaemonami ruszyli do ataku . Monzaemony ponownie go oblazły  Wtedy Gabumon użył swojego ataku Numemony spadły na Ziemię nic im nie było jednak Monzaemon też upadł jednak po chwili wstał i rozpędził się w stronę  Michaela i Usagi Wtedy Numemony ocaliły ich gdyż zrobiły obronną ścianę z całych siebie . Monzaemon walnoł je pięscią Digimony były w ciężkim stanie .
Usagi nie mogła na to patrzeć rozpłakała się i upadła na Ziemię . Monzaemon zlibżał swoją pięść w jej kierunku W tedy .:
PAlmon - Mimi Nie . Jej digivice i Palmon zaczeły świecić intensywnym światłem .
http://www.youtube.com/watch?v=WOrM7K2AYdY Plamon digimorfuje (zmienia się w) Togemona .
Wtedy Togemon wyszedł ze blasku światła i przytrzymał pięść Monzaemona . Usagi przestała Płakać i zaniemówiła co Palmon się przemienila nie mogła uwerzyć . Michael - Wow tak digimorfowała i to dzięki tobie .
Monzaemon i Togemon rozpoczeli walkę na pięści .
Usagi - Togemon uważaj na Siebię .
Togemon
Digimon Roślina wyglądający jak kaktus. potrafi wyprowadzić silne ciosy swoimi pięściami (Kokosowa Pięść), oraz wystrzelić mnóstwo cierni ze swojego ciała (Kłujący Bang Bang).
http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/4/4d/Togemon_b.jpg
Poziom     Dorosły
Atrybut     Dane, Wirus
Rodzaj     Roślina (Plant)
Techniki Specjalne
Chikuchiku Bang Bang (Kłujący Bang Bang)

Offline

 

#168 2012-02-25 22:10:00

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Heh kłopoty. W tym świecie to dla mnie chleb powszedni. - odpowiedziałem miśkowi.
- Ogromnie wam dziękuje za ratunek. - rzekłem po czym odbiegłem do reszty. Gdy Monzeamon chciał zaatakować pięścią Usagi stanąłem przed nią z rozwartymi ramionami by ją osłonić. Jak widać nie było to potrzebne gdyż Togemon ją uratował.
- Togemon wiemy, że ci się uda. Wyciągnij z niego tą zębatkę! - krzyczał do Digimona.

Offline

 

#169 2012-02-25 22:16:38

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Togemon nie dawała za wygraną tak samo jak Monzaemon  i uderzali się wzajemnie pięściami .Usagi - Tak trzymaj Wiem że dasz radę .
Togemon miała dosyć jużtej zabawy przyszła pora na emocjonujący finał Zauważa zęmbatkę którą Monzaemon ma na plecach .
Kłujący Bang Bang Digimon obrucił się kilka razy atakując kolcami które rozbiły zęmbatkę . Monzaemon upadł na Ziemię a Togemon powruciła do poprzedniej formy . Usagi natychmiast do niej pobiegła Świetnie się spisałaś byłaś taka dzielna mówi dziewczyna po czym mocno ją ściska . Palmon - Dzieki ale możesz nie ściskać mnie aż tak mocno .

Offline

 

#170 2012-02-25 22:28:24

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

ja też podbiegłem do Palmon.
- Byłaś wspaniała. - wychwalałem ją po czym podszedłem do Monzeamona.
- Nic ci nie jest? Miałeś w sobie czarną zębatkę przez co stałeś się zły. I uwięziłeś moich przyjaciół i naszę Digimony. Czy mógłbyś ich uwolnić? - spytałem niedźwiedzia.

Offline

 

#171 2012-02-25 22:37:43

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Monzaemon - Przepraszam Was osatnei co pamiętam to to gdy widziałem tą zęmbatkę na niebie i wtedy sami wiecie . Pewnie ze mogę odpowiada Wybaczcie mi ruszyliście do chatki w której były uwięzione digimony . Monzaemon wypuścił je spotkaliscie też po drodze reszte dzieciaków które są już odchipnotyzowane i urwał im sie film .
Any - Dzięki Usagi tym razem wy byłyscie bohaterkami dałaś siłe Palmon a ona się zmieniła.
Usagi - Przesadzasz mówi zarumieniona .
Cyprian - Hej a co to za chłopak pyta
Monzaemon - Więc to wy jesteście digiwybrańcami tak wierzę że uratujecie nasz świat kto wie może kiedyś się jeszcze spotkamy mówi po czym . Mam coś dla was na porzegnanie Monzaemon stanoł użył ataku serc jednak tym razem były to wesołe i rózowe serca .
Do zobaczenia mówi Te Serca wyprowadzą was z miasta .
Usagi - Papa Monzaemonie Plamon - Trzymaj się

Offline

 

#172 2012-02-25 22:44:14

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Podbiegłem do Agumona.
- Tęskniłem za tobą stary. Już wiem, że bez ciebie mam marne szanse na wygraną. - rzekłem przytulając się do niego.
- Koledzy to jest Michael, szósty digiwybraniec. - rzekłem do wszystkich.
- Papa Monzeamonie! Niech już cię żadna zębatka nie dorwie. - rzekłem wesoły z serduszka do misia.

Offline

 

#173 2012-02-25 22:50:37

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Agumon - Nie rozklejaj się tak powiedział No dobra też tęskniłem po czym mocno Cię przytulił .
Brandon - To jest nasz jeszcze więcej niż 5 czy to możliwe dlaczego wcześniej go nie spotkaliśmy .
Michael - Najwyrazniej jest to możliwe gdyż tutaj jestem musiałem wylądaować z innej strony wyspy kręciłem się ciagle do okoła tego miasteczka dopuki nie spotkałem Usagi i Taia mówi .
Cyprian - Świetnie w szóstkę mamy jeszcze większe szanse na ocalenie tego świata . Jesteście już poza miastem Serduszka pękły a wy bezpiecznie wylądowaliście .
Any - Co teraz ? Spytala dziewczyna ?

Offline

 

#174 2012-02-25 23:14:37

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Wylądowaliśmy na ziemi.
- Lot był bardzo wygodny. Chciałbym częściej tak podróżować. - rzekłem śmiejąc się do Agumona.
- Chodźmy przed siebie. Co mamy zrobić innego? - odpowiedziałem dziewczynie. Po czym podszedłem do niej.
- Any... - zacząłem lecz miałem problemy z wypowiedzeniem dalszych słów, zarumieniłem się.
- ... bardzo przepraszam cię za swoje zachowanie. Dałem się ponieść emocją. Czy wybaczysz mi? - zapytałem z nadzieją w głosie.

Offline

 

#175 2012-02-25 23:21:37

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Rozśmieszyłeś wszystkich tym komentarzem i zaczeliscie sie śmiać . Racja najlpszym rozwiązanie w takiej sytuacji będzie pójść na prżód powiedział Brandon i tak też zrobiliście po kilku godzinnym marszu zauważacie pewną fabrykę znajdującą się niżej był jednen problem jak zejść z góry na doł . Fabryka była w dolinie . Macie jakiś pomysł pyta Michael.
Any - Tai nic się nie stało rozumiesz to była moja wina i starałam sie o tym zapomnieć możemy o ten temat już zakończyc pyta dziewczyna ?

Offline

 

#176 2012-02-25 23:40:24

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Dobrze też chciałem to zaproponować ale to moja wina i jeszcze trochę się ośmieszyłem przy tym. - odpowiedziałem uśmiechając się.
- Pomyślmy... może gdyby Piyomon wyewoluowała w Birdramon moglibyśmy na niej tam polecieć ale czy to teraz możliwe. Co o tym myślisz Any? - zapytałem się dziewczyny.

Offline

 

#177 2012-02-25 23:44:23

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Any usmiechneła się i zaczeła śmiac . Wiesz co Tai jesteś taki zabawny powiedziała reszta także się śmieje . Any - Faktycznie tylko nie wiem Czy Piyomon ma tyle sił by się przemienić zreszta musiała by zrobić kilka kursów by zawieść nas wszystkicha to pochłoneło by toche jej energi czyż nie lepiej zachować ją do walki nigdy niczego nie wiadomo chodz to nasza jednyna szansca mówi dziewczyna .

Offline

 

#178 2012-02-26 00:01:14

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

- Wiesz na pewno po czasie odzyska je ale jeśli do tego czasu rozpęta się jakaś bitwa jest jeszcze pięć innych Digimonów i jeszcze jesteśmy my więc się nie martw. - rzekłem zachęcająco do dziewczyny
- I jak zgadzasz się by Birdramon nas przewiozła? - zapytałem się Any

Offline

 

#179 2012-02-26 10:28:10

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Taia

Piyomon Co ty o tym sądzisz ,Dasz Radę spytała dziewczyna swojej partnerki . Piyomon - Muszę spróbować . Piyomon wzleciała w górę stała w powietrzu nad doliną . Digivice zaczeł świecić jasnym światłem Sara zacisneła pięści . Piyomon także świeci . Piyomon digimorfuje (zmienia się ) w Birdramona http://www.youtube.com/watch?v=F0W78ImMZGM  .Dobra Uwaga Linie Lotnicze Any zapraszają na pokład i polecają się na przyszłość mówi Dziewczyna ze Śmiechem w ustach  .dObra Cyprian z Patamonem wsiadajcie na Jedną łapę ja Lecę z wami by was przypilnowąć . Cyprian - Nie musisz mnei pilnować nie jesteś moją Matką . Cyprian wybacz ale czuję się za Ciebie strasznie odpowiedzialna gdy coś tobie się tutaj stało nie daruję sobie tego mówi Dziewczyna . Po czym wsiedli .Tai Wsiadajcie na drugą łapę . A wy tutaj zaczekajcie mówi Any. Pochwili szczęśliwie wylądowaliście przy Fabryce Birdramon zrobił powrotny kurs i zabrał resztę .
Świetnie się Spisałaś Birdramon mówi Any . Birdramon Dziękuję .Ruszyliście do Głównego Wejścia do Fabryki .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.digitalworlpl.pun.pl