Digital World

Forum o Digimon


#16 2011-09-08 09:26:39

Astaran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Patamon co to jest? Czemu tutaj stoją Budki telefoniczne? Oo i morze Idziemy w zdłuż moza... moze znajdziemy jedzenie albo kogos kto ma zarcie ... ale wątpie ze tu ktos jest

Offline

 

#17 2011-09-08 09:29:36

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Nie wiem odpowiada że sdziwniem Patamon pierwszy raz widzę te dziwne urządzenia Astaran ? Do czego one służą pyta Patamon .
Astaran nie mam już sił jestem strasznei głody odpowiada Patamon . Nagle widzisz parę osób naprzeciwko Ciebie .
Pataon odpowiada - Digimony Ciesząc się macha swoimi skrzydełkami coraz szybciej .

Offline

 

#18 2011-09-08 09:32:08

Astaran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Inne Digimony? Myslisz ze mają coś do jedzenia? <Astaran po chwili pada na ziemie i traci przytomnośc> Patamon ... (...) ................... Po parunastu minutach budzi sie a w koło niego pełnoo digimonów które cos mmówią ... Co sie stało ? Gdzie jestesmy? Jeszcze na plazy ? Echh ...

Offline

 

#19 2011-09-08 09:36:47

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Patamon ocknoł się Jupi . Nieznane ci dzieci mówią - proszę zjedz to jak twój patamon a odzyskasz siły powiedziały . Zauważyłeś w koło mnósto nie znanyhc ic digimonów . Twój digipilot pokazuje ci czerwone punkty obok ciebie .
http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/c/c7/Palmon_b.jpg
Palmon to Digimon roślina. Potrafi pobierać wodę przez swoje korzenio-podobne nogi, oraz wytwarzać pokarm w procesie fotosyntezy. Jej specjalny atak polega na wyrzuceniu długich pnączy ze swoich łap, Trujący Bluszcz.
http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/7/72/Agumon.jpg
Agumon to Digimon na poziomie początkującym, typu Szczepionki. Gad. Jego specjalny atak polega na wystrzeleniu płomienia z pyska, Dziecięcy Płomień.
Między innymi te digimony rzucały ci się najbardziej w oczy .

Offline

 

#20 2011-09-08 09:39:52

Astaran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Dziękuje ci bardzo ... znalazłem sie tu nie wiem jak a wgł co mi było ? Bo nie pamietam pamietam tylko jak szedłem zauwazyłem was i widziałem Patamona jak obok mnnie stoi i Budki telefoniczne... nic wiecej nie pameitam moze mi ktros wytłumaczyc ?

Offline

 

#21 2011-09-08 09:47:28

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Nie mam pojęcia jak tu trafiłeś ale my również tutaj trafliśmy . Widzieliśmy Ciebię kiedy idziesz i nagle bam upadasz na ziemię koło swojego patamona . Nagle zauważacie że ziemia jakby się trochę trzęsie . Przed waszymi oczami śledził was Drimogemon i po zapachu przyszedł za wami .
http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/a/a3/Drimogemon_t.gif
Dzieci - O nie co to za kreatura
Palmon - To Drimagemon , ale co on tu robi to nie jest jego środowisko .
Agumon - Właśnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
uslugi informatyczne warszawa