#1 2011-09-01 17:52:36

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Przygoda Astarana

1 września
Jest słoneczny poranek na twoim buziku wybiła właśnei godzina 6:00 . Wstałeś więc i zaczołeś szykować się do szkoły . Wyjrzałeś więc przez okno sprawdzić jaka pogoda panuje na zewnątrz . Kiedy wyjrzałeś przez okno na dworze zobaczyłeś dziwną mgłę przez którą nie byłeś wstanei niczego widzieć .
Co robisz ?

Offline

 

#2 2011-09-03 10:55:14

Astaran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Siedze w domu pissze na gadu gadu , myśle, gdzie tu wyjsć po szkole. Myśle i myśle , włącze komputer chwile pogram, szybciej czas zleci, poczekam az mgła opadnie. Gram juz mi sie nudzi kiedy przychodzi kolega i mi mówi ze nie idziemy do szkoły bo jest za duża mgła i odwołali to, dopiero w poniedziałek idziemy na rozpoczęcie. Tak sie ucieszyłem, że odrazu wyszedłem z kolega na dwór . Pochodziliśmy , pogadaliśmy ale strasznie nam sie nudziło. Poszliśmy po innych kolegów i wszyscy razem zajżeliśmy do restauracji i zatrzymalismy sie tam na lody. Potem poszlismy na chuśtawki się pobujać ale nagle zaczeło "Grzmieć" to znaczy zaczynała sie burza wiec poszliśmy wszyscy do domu . Siedziałem w domu tak myslalem nad nastepnym dniem. Po paru godzinach zacząłem sie bawić ze swoim pieskiem który sie nazywa Pepe. Bawilismy sie i wyszedłem z nim na dwór iż musiał sie wypróżnić ...

Offline

 

#3 2011-09-03 11:05:04

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

gdy bawiłeś się ze swoim psem na neibie zobaczyłeś dziwną zorzę Polarną . Nie potrafiłeś oderwać od niej oczów ze zdziwienia gapiłeś się w nią i gapiłeś , twój kolega przechodzący obok zauważył Ciebei  i próbował cię zagadać ,ale ty nawet go nie zauważyłeś . Tak byłeś wpatrzony w zorzę . Twój pies zaczoł szczekać nagle z nieba wyleciał w twoją stronę dziwny przedmiot . Po chwili otworzył się dziwny portal który cię wessał .
Po chwili obudziłeś się w bardzo dziwnym miejscu przypominającym las i  dżunglę . Zauważyłeś że coś ci skaczę po brzuchu i mówi -
Astaran to ja Tokomon wstawaj  po czym dziwne zwierzątko nadal skakało ci po brzuchu . Na początku siewystraszyłeś . Zauważyłeś że w kieszeni masz to dziwne urządzenie (digivice)

Offline

 

#4 2011-09-03 11:14:26

Astaran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Tokomon? Kim ty jestes? Gdzie wogóle ja jestem ? Co to za miejsce ... Wooow ale ładne góry, morze, lasy Tokomon to kto ty jestes? Nie znam cie nie zblizaj sie do mnie ... Dziwnie wyglądasz, wytłumacz mi jak sie tu znalazłem ...

Offline

 

#5 2011-09-03 11:18:21

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Tak ja jestem digimonem twoim partnerem po świecie digimonów . To tak zwany cyfrowy świat który jest zamieszkiwany przez stworzenai takie jak ja niektóre są grozne a inne przyjazne , ale nei musisz się martwić gdyż ja cię obronię - powiedział Tokomon . Nie musisz się mnię bać Astaran jesteśmy sobię wybrani dodał . Po chwili zauważyłeś że ziemia tak jakby zaczyna się trząść .

Offline

 

#6 2011-09-03 11:22:10

Astaran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

TOKOMON, o nie co sie dzieje? A wogóle co to ten Digivice ?

Offline

 

#7 2011-09-03 11:28:17

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Tokomon odpowiada że Digivice jest ci potrzebny by on mógł digimorfozać . Astran nie wiem co to za dziwne trzęsienei nigdy takiego czegoś nei przeżyłem . Nagle dziwne trzęsienie ustaje  a z pod ziemi wychodzi digimon o nazwię Drimogemon . O nei najwyrazniej nie jest przyjazno nastawiony mówi Patamon musimy uciekać . Astaran nie dam mu rady .
Drimogemon
http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/a/a3/Drimogemon_t.gif
Poziom     Dorosły
Atrybut     Dane
Rodzaj     Bestia (Beast)
Rodzina     
Partnerzy     Brak
Drimogemon to Digimon Bestia typu Danych na poziomie Dorosłym. Drimogemony żyją pod ziemią, kopiąc w niej za pomocą stalowych wierteł znajdujących się na nosie i łapach. Jego specjalny atak to Obrót Wiertła.
Techniki Specjalne

Drill Spin (Obrót Wiertła)
ドリルスピン
PL:Metal-Wiertło
EN:Iron Drill Spin (Obrót Żelaznego Wiertła)

Atakuje wiertłem na nosie.

Crusher Bone (Krusząca Kość)
クラッシャーボーン
PL:Turbo Zgniatacz
EN:Crusher Bone (Krusząca Kość)

Rzuca we wroga kością.

Screw Claw (Śrubo-Pazur)
スクリュークロー
EN:Mole Claw (Pazur Kreta)

Atakuje wiertłami na pazurach.

Offline

 

#8 2011-09-08 08:32:06

Astaran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Uciekamyy !!! NIe damy rady Tokomon uwazaj !!! <Astaran, odbił Tokomona i sam oberwał z kamienia> Auuu ... Tokomon nie damy z nim rady, nie mam siły uciekać co robimy?

Offline

 

#9 2011-09-08 08:37:00

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Tokomon mówi że musicie również uciekać . Kiedy dostałeś kamieniem w głowę Tokomon mocno krzyknoł ASTARAN NIE....... Po czym wyskoczył przed ciebie  a ty zauważyłeś że twój digivice zaczyna świecieć i wydawać ogromne światło razem z Tokomonem który zaczynał rosnąć . http://www.youtube.com/watch?v=3cTlc_KviIY Tokom digimofruje w Patamona . Teraz mamy trochę równiejsze szanse powiedział Patamon .

Offline

 

#10 2011-09-08 08:41:34

Astaran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

AAAAA uciekamy ... Patamon <Obydwa zaczęli uciekac jednak Digimon ccały czys ich gonił, Az wpadli w "ślepy zaułek" nad przepascią w której była rzeka> Patamon umiesz latac? Musimy przeleciec przez ten "wąwóz". Bo inaczej nie uciekniemy mu, <podszedł zły Digimon i "tupnął" az sie kawałek ziemi osunął i wpadliśmy do rzeki, Patamon pomocy nie dam rady płynąć za duzy nurt !!!

Offline

 

#11 2011-09-08 08:49:43

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Astaran Nie - wykrzykuję Patamon co mam robić owszem umię latać ale nei podniosę Cię jesteś zbyt wielki bym mógł Cię podnieść jednak Patamon próbuje cię wyciągnąć podleciał do ciebie i swoimi maleńkimi łapkami próbuję Cię trzymać i trzyma lecz prąd jest zbyt silny i porywa was obu .  Patamon - Astaran przepraszam nie dam rady - powiedział zakłopotany digimon po czym porwał was prąd i uderzyliścię w skałę przy której była plaża .

Offline

 

#12 2011-09-08 09:04:37

Astaran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Po chwili sie budze, Patamon, nic ci nie jest ? Gdzie jestesmy? Powinniśmy się wrócić do jakiegoś miejsca ... ale ... najpierw... cos zjedzmy Wiesz moze gdzie znajdziemy jakies smaczne przekąski ? Bo niestety nic nie mam ... nie zdążyłem wziąc z domu ... ;/

Offline

 

#13 2011-09-08 09:11:03

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Astaran nic mi nie jesta a tobie powiedział  smutny patamon . Astaran przepraszam nie obroniłem Cię , Zawiodłem a przecież to było moje zadanie - mówi smutny Patamon po ze spuszczoną głową w dół .
http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/7/77/Patamon_b.jpg
Patamon to Digimon Ssak, potrafiący latać. Jego atak polega na wystrzeleniu powietrznego pocisku (Powietrzny Strzał).
Poziom     Dziecko
Atrybut     Dane, Wolny, Szczepionka
Rodzaj     Ssak (Mammal)
Rodzina       
Partnerzy     T.K.
Techniki Specjalne
Air Shot (Powietrzny Strzał)Edytuj
PL:Bąblocios
EN:Boom-Bubble (Wybuchowa Bańka)
DE:Luft Schuss (Powietrzny Strzał)

Wypuszcza powietrzny pocisk z ust.
Kūchū Air Shot (Podniebny Powietrzny Strzał)Edytuj

Wariant powyższego, z tym że Patamon atakuje z powietrza.
Geigeki Air Shot (Powietrzny Strzał Pułapka)Edytuj

Wystrzeliwuje dwa powietrzne pociski odbijające ataki wroga.
Tai Atari (Cios Ciałem)
EN:Slamming Attack (Uderzający Atak)
DE:Schlag Attake (Uderzający Atak)

Atakuje całym ciałem.
Hane Binta (Cios Skrzydłem)
EN:Rapid Wing Attack (Szybkie Ataki Skrzydłami)

Uderza swoimi skrzydłami.
Patapata Hover (Patapata Lot)

Lata w powietrzu.
Air Slam (Powietrzny Cios)

Wzlatuje w powietrze i taranuje wroga.
Thousand Wing (Tysiąc Skrzydeł)

Łapie wroga, wzlatuje z nim w powietrze i kręcąc się wokół własnej osi, atakuje swoimi skrzydłami.
Sparkling Air Shot (Błyszczący Powietrzny Strzał)
Pretty Rush (Całkiem Silna Szarża)

Offline

 

#14 2011-09-08 09:14:17

Astaran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Nie, nic mi nie jest musimy znaleźć cos do jedzenia... A wogóle pooprowadzasz mnie po tych pięknych terenach ? I poszukamy przy okazji jakies jeedzenie bo jestem strasznie głodny

Offline

 

#15 2011-09-08 09:24:08

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Astarana

Tak Astaran zgłodniałem troszkę  tak jak ty - Powiedział po czym zaczeło mu burczeć w brzuchu . Astaran oczywiścię że mogę cię poprowadzić powiedział . Nasz świat rzeczywiścię jest piękny ale od pewnego czasu dzieją się w nim dziwne rzeczy odpowiada Patamon .
Widzisz byliśmy  na szczycie tej góry a teraz jesteśmy przy rzecze mówi patamon po czy mprowadzi cię i opowiada .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wanny akrylowe stomatolog chirurg warszawa