#1 2011-09-06 18:45:35

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Przygoda Takeru

Ocknąłeś się w Digital World. Leżałeś w lesie. Rozglądałeś się po nim kiedy nagle coś zaczęło ruszać się w pobliskich krzakach. - Takeru, Takeru - zaczął cię wołać pewien głos. Bardzo się wystraszyłeś. Z krzaków wyskoczył zielony potworek - Jestem Tanemon i zostanę twoim partnerem - powiedział Tanemon po czym podbiegł pod twoje nogi.

Offline

 

#2 2011-09-06 19:24:20

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

Gdzie ja jestem pomyślałem wszystko dziwnie wygląda . Chyba nie jestem już w Japonii - powiedziałem że zdziwieniem . Co to tam coś się rusza pomyślałem głośno w głowie  - Boję się co mam robić rozmyślam ... . Podeszłem bliżej by sprawdzić co to jest ... aaaaa gdy zobaczyłem teg ozielonego potwora zaczołem uciekać od niegoi w drugą stonę krzycząc ludzie ratunku na pomoc goni mnie jakiś potwór pomocy . Po chwili jednak zatrzymałem się gdy usłyszałem co mówi . Jesteś Tanemon tak ? Ale czym, jesteś i co ja tutaj robię ? hymm pytam się Tanemon . Co to znaczy że jesteśmy partnerami ??/ Wiesz co przepraszam Cię za to że powiedziałem o tobie że jesteś potworem wyglądasz  bardzo ślicznie po czym wziołem ją na ręce zaczołem bawić się jak przytulanką . No dalej gdzie schowałaś baterie ,,, ? To pewnei prezęnt od moich rodziców na gwiazdkę - powiedziałem z uśmiechem na twarzy .

Offline

 

#3 2011-09-06 20:19:56

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

- Gwiazdka? Baterie? Co to jest? - powiedział Tanemon wyglądało, że nie wie o czym mówisz.
- Dziwne rzeczy prawisz Takeru. Ty też jesteś Digimonem jak ja? Nigdy nie widziałem takiego Digimona. - dodał ze zdziwieniem w głosie Tanemon.

Offline

 

#4 2011-09-07 07:19:56

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

Nie wiesz Baterie to takie urządzenie elektryczne powiedziałem ze śmiechem w ustach . Nie smuć się tak Tanemon dobrze .
Tanemon o co tobie chodzi ? Nie jestem dziwny mówię zdziwiony . Nie ja nie jestem digimonem tylko istotą ludzką - powiedziałem równierz ze zdziwieniem w głosie . Tanemon a gdzie my właściwie jesteśmy i co ja tutaj robię hym  ... ? Pytam digimona . Zobaczyłem że Tanemon trzyma w pyszczku dziwne urządzenie podobne do komórki . Hej co tam masz ... ? Pokaż możliwe że to telefon i zadzwonię do rodziców  - powiedziałem głośno .

Offline

 

#5 2011-09-07 17:39:02

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

- Istota ludzka, zapamiętać na przyszłość. Jesteśmy w Cyfrowym Świecie a to co trzymam w pyszczku to Digivice trzymałem go ze sobą od kiedy pamiętam jest on twój. Możesz np. dzięki niemu poznać dane innych Digimonów. - powiedział do ciebie Tanemon.

Patrzyłeś tak na Digivice gdy nagle wyskoczył opis Tanemona.

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20091117223654/digimon/images/5/57/DigiAnalyser-TanemonAnimation.gif



Tanemon Digimon na poziomie Baby II. Jego atrybut to Dane. Zna atak Awa (Bąbelki) za pomocą którego wypuszcza bąbelki z ust oraz Nenchakusei no Awa (Lepkie Bąbelki).

Offline

 

#6 2011-09-07 17:57:04

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

Tanemon jesteś bardzo mi łą i słodka wiesz powiedziałem do digimona  wesołym głosem ... Podeszłem bliżej  do Tanemona  i wyjołem z jej pyszczka tajemniczego urządzenai zwanego digivicem . Tanemon mówszę cię spytać a gdzie my właściwie jesteśmy hym to mi nie wygląda na mój świat - powiedziałem ze zdziwieniem do Tanemona . Tanemon czy są tutaj jeszcze inne potwory ?

Offline

 

#7 2011-09-07 19:09:34

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

- Czy ty mnie w ogóle słuchasz już ci mówiłam, że jesteśmy w Digital World. Tak jest tu mnóstwo innych Digimonów. - powiedziała Tanemon

Nagle usłyszałeś dźwięk nadlatującego robaka.

Offline

 

#8 2011-09-07 21:00:22

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

Przepraszam Tanemon . Przypnę sobię ten gadżet do mojej torby - jak powiedziałem tak też zrobiłem . Fuj jest tutaj pełno potworów , tu pewnie jest bardzo niebezpiecznie Tanemon . Hej co to za dziwny dzwięk Tanemon boję się - powiedziałem z przerażeniem w głosie i rozglądałem się dookoła mnie we wszyskie strony oraz w górę .

Offline

 

#9 2011-09-07 21:16:11

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

- To Nożyce, Digimon Kuwagomon jest jednym z silniejszych w tym lesie karze się nazywać Nożyce! Takeru wiejmy! - zaczął krzyczeć Tanemon

Nożyce zaczął się do was zbliżać.

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20091116232332/digimon/images/5/5c/DigiAnalyser-KuwagamonAnimation.gif



Kuwagamon Digimon na poziomie Adult. Jego atrybut to Viruse.
Zna ataki:
- Scissor Arms (Nożycoręce) - Atakuję przeciwnika szponami
- Power Guillotine (Gilotyna Mocy) - Atakuję przeciwnika szczypcami
- Trap Scissors (Nożyce-Pułapka) - Zgniata przeciwnika szczypcami
- Tai Atari (Cios Ciałem)

Offline

 

#10 2011-09-07 21:26:19

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

Aaaaaa co to za potwór . Tanemon wiejemy powiedziałem do stworka . To nożyce tak fój jest okropny powiedziałem z przerażeniem do Tanemona . Po czym wziołem ją na ręce aby było szybciej i uciekam przed siebie ( W myślach mówię że muszę zwiać przed tym robalem , ale nie wiem gdzie mam biedz nie chcę zawieść Tanemona ) Tanemon tak przy okazji miałem już to dano powiedzieć ale wyglądasz jak kwiatek .

Offline

 

#11 2011-09-08 14:36:53

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

- W takim momencie to mówisz - odpowiedziała Tanemon.
Nożyce zaczął się zbliżać coraz bardziej, bardzo się bałeś. Odległość pomiędzy tobą a Nożyce liczyła kilka metrów kiedy Tanemon wyskoczył z twoich ramion.

- Nenchakusei no Awa - krzyknął Tanemon wypuszczając z buzi kilka lepkich bąbelków. Bąbelki zalepiły oczy Nożyc. Nożyce nic nie widział i uderzył w pobliskie drzewo. Miałeś dłuższy czas na ucieczkę.

Offline

 

#12 2011-09-08 16:06:16

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

Tanemoin nie złość się na mnię proszę . - powiedziałem gdy mówiłem o tym że jes ślicznai słodką roślinką . Tanemon nie możesz powiedziałem to neibezpieczne ale nigdy więcej nei rób tego bez mojej zgody to strasznie niebezpiczne - odpowiadam słyszysz ,a zarazem walczne obroniłaś mnię Tanemon wziołem ją na ręcę i mocno przytuliłem z biegiem . Nie mamy czasu więc musimy wiać .

Offline

 

#13 2011-09-08 16:30:44

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

- Przepraszam chciałam cię tylko uratować! - odpowiedziała Tanemon

Biegłeś 15 minut a Nożyce ani śladu. Znajdowałeś się na krańcu góry. Chciałeś wracać gdy drogę powrotną zagrodził ci Nożyce. Tanemon wyskoczyła z twoich ramion.

- Takeru przepraszam ale będę musiała walczyć! - powiedziała Tanemon.

Offline

 

#14 2011-09-08 16:34:46

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

Tanemon nie - Boję się o Ciebie Proszę uważaj na siebię . - Patrzałem z przeażeniem na to co potoczy się dalej . Tanemon jest o 100 razy mniejsza niż Nożyce nie ma szans myślę  po czym wykrzykuję znowu ty brzydalu  zostaw Tanemon . Tanemon mówiłaś że jesteśmy partnerami więc walczymy razem Tanemon ztakuj bąbelkami ja podnoszę kamien i go nim zatakuję z dwóch stron dobrze .

Offline

 

#15 2011-09-08 19:26:11

Tai16

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 215
Punktów :   

Re: Przygoda Takeru

Twój plan mało co dał jeszcze bardziej rozjuszył Nożyce. Digimon złapał cię w ręce. Twój Digivice zaczął się święcić. Tanemon przechodził ewolucję.

Tanemon zmienia się w Palmon

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20090620144031/digimonuniverse/pl/images/thumb/c/c7/Palmon_b.jpg/250px-Palmon_b.jpg


Palmon Digimon na poziomie Child. Jego atrybut to Dane, Szczepionka
Zna ataki:
- Poison Ivy (Trujący Bluszcz) - Wyrzuca ze swoich łap trujący bluszcz
- Plant Schock (Roślinny Szok)
- Kusai Nioi (Cuchnący Odór)
- Root Stretch (Ciągliwe Korzenie)

Palmon już miał atakować kiedy usłyszałeś okrzyk:
- Petit Fire!
Mały niebieski płomień uderzył w twarz Nożyce, który w tym momencie cię puścił. W ostatniej chwili Palmon złapał cię za pomocą trującego bluszczu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Woźniki