Digital World

Forum o Digimon


#61 2011-09-05 19:18:43

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

Oskar - Nasze piloty dziwnie się zachowują więc nie mam pojęcia . Brandon - Dajcie spokój spójrzcie w górę tam na tym patku są jakieś dzieci .
-------------------------------
W ty msamym czasie - Birdramon wylądowował koło was . Patric - Ej Patamon nie uciekaj tak daleko . Patamon - spójrzcie tam są ...
Jacky - To ludzie ....
http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/7/77/Patamon_b.jpg
Patamon to Digimon Ssak, potrafiący latać. Jego atak polega na wystrzeleniu powietrznego pocisku (Powietrzny Strzał).
Poziom     Dziecko
Atrybut     Dane, Wolny, Szczepionka
Rodzaj     Ssak (Mammal)
Rodzina       
Partnerzy     T.K.
Techniki Specjalne
Air Shot (Powietrzny Strzał)Edytuj
PL:Bąblocios
EN:Boom-Bubble (Wybuchowa Bańka)
DE:Luft Schuss (Powietrzny Strzał)

Wypuszcza powietrzny pocisk z ust.
Kūchū Air Shot (Podniebny Powietrzny Strzał)Edytuj

Wariant powyższego, z tym że Patamon atakuje z powietrza.
Geigeki Air Shot (Powietrzny Strzał Pułapka)Edytuj

Wystrzeliwuje dwa powietrzne pociski odbijające ataki wroga.
Tai Atari (Cios Ciałem)Edytuj
EN:Slamming Attack (Uderzający Atak)
DE:Schlag Attake (Uderzający Atak)

Atakuje całym ciałem.
Hane Binta (Cios Skrzydłem)Edytuj
EN:Rapid Wing Attack (Szybkie Ataki Skrzydłami)

Uderza swoimi skrzydłami.
Patapata Hover (Patapata Lot)Edytuj

Lata w powietrzu.
Air Slam (Powietrzny Cios)Edytuj

Wzlatuje w powietrze i taranuje wroga.
Thousand Wing (Tysiąc Skrzydeł)Edytuj

Łapie wroga, wzlatuje z nim w powietrze i kręcąc się wokół własnej osi, atakuje swoimi skrzydłami.
Sparkling Air Shot (Błyszczący Powietrzny Strzał)Edytuj
Pretty Rush (Całkiem Silna Szarża)
Nagle wszyscy usłyszeliście dziwne odgłosy jakby odgłosy skrzypiec . W pewnym momencie na neibie dostrzegliście czerwoen owada lecącego wprost na was .
Palmon,Tentomon - O nei to Kuwagamon .
http://images.wikia.com/digimonuniverse/pl/images/4/41/Kuwagamon.gif
Kuwagamon to Digimon Owad. Do ataku używa potężnych szczypiec oraz bardzo ostrych szponów. Kiedy leci wydaje głośny, terkoczący dźwięk. Jego specjalny atak to Nożycoręce.
Techniki Specjalne

Scissor Arms (Nożycoręce)
シザーアームズ
EN:Scissor Claw (Nozycoszpon)
DE:Scherenarme (Nożycoręce)

Atakuje swoimi szponami.

Power Guillotine (Gilotyna Mocy)
パワーギロチン

Atakuje swoimi szczypcami.

Trap Scissors (Nożyce-Pułapka)
トラップシザーズ

Zgniata wroga szczypcami.

Tai Atari (Cios Ciałem)
たいあたり

Taranuje wroga.

Offline

 

#62 2011-09-05 19:21:12

Jade

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 175
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

-Nie mamy wyboru.Musimy walczyć z tym robalem.Gabumon robimy to samo co przy wężu.
Wale w robala kamieniem, a gabumon go atakuje niebieskim płomieniem. Cały czas mam nadzieje,ze nam sie to uda, ale czuje,ze marnie to sie skończy.

Offline

 

#63 2011-09-05 19:34:31

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

Oskar - Co ty wyprawiasz Jade pyta chlopiec ? Brandon - Nie .. ona chce powtórzyć to samo co było gdy jej Gabumon przeistoczył się po raz piwrwszy .  Jackly - Ostuń się Birdramon leć . Gamumonie ostsuń się ja się nim zajmę .
Kuwagamon wściekł się i uderzył Gabymona . Skrzydło meteor słyszysz . Perfekcyjny atak który trafia Kuwagamona .  Zostańcie tutaj przeniosę walkę w powietrze powiedziała Birdramon . Dobra Birdramon ale zaczekaj możemy ci pomóc .
Palmon - Trujący bluszcz
Tentomon - Elektoszok           Ataki trafiają Kuwagamona .
Ty też Patamon powiedział PAtric - Powietrzny cios . No to moja Kolej krzyknoł Gabumon - Błękitny Strumień . Te Ataki również odniosły efekt .
Wspaniale krzyczały wszystkei z dzieci . NO dalej złap mnię powiedziała Birdramon wzlatując w górę Kuwagamon trochę zmęczony leci za nią.

Offline

 

#64 2011-09-05 19:40:22

Jade

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 175
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

-Ten robal nie da już rady
Spuszczam głowe w dół. Patrze jak birdramon wykańcza robala. jestem przygnębiona. Poprawiam plecak, mówie byśmy już szli dalej. Zastanawiam sie, czy mnie posłuchaja czy sie beda rządzić jak moja klasa.
-Chyba znow czeka bede na uboczu-pomyślałam

Offline

 

#65 2011-09-05 19:54:40

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

Birdramon zostaje zraniona i zlatuje w dół . Jade - Nie Birdramon wszysztko w porządku nie zdołałam obronic was przed Kuwagemonem .
Jakly- Nie przejmuj się tak jesteś w stanei transformacji od 2 godzin masz prawo być zmęczona .
Brandon - O nie ten robal kontratakuje i właśnie zbliża się w naszą stronę . Palmon - ?Trujący bluszcz chwycił się Kuwagemian a biedna Palmon leci razem z nim aaa pomocy - Palmon nie . Wkrótce Palmon uderza się w drzwo i spadła. Birdramon zaczeła świecić i się zmniejszać .
Gabumon - Digimony musimy walczyć do ataku  błękitny płomień . Tentomon - Elrktyczny szok . Patamon - powietrzny cios  ataki trafiaja kuwagamona lecz nie powodują u niego ran . Kuwagamon taranuje digimony i leci w Kierunku Branodna  który biegnie i stanowczo ucieka .
W pewnym momencie upada na ziemię a Kuwagamon już prawię go ma . Tentomon - Branodooooooooon.

Nagle jego digivice zaczyna świecić oraz Tentomon .
http://www.youtube.com/watch?v=0WN8X_MUwoI Tentomon digimorfuje w Kabuterimona .
Wszystkie oczy digiwybrańców wskazane są na Kabuterimona . Woww ona digimorfował mówi z uśmiechem na twarzy Brandon .
Kabuterimon - Brandon to dla Ciebie . Kabuterimon zaczyna się siłować z Kawumonem . Dobra zakończmy to wzlatuje w powietrze Elektryczny szok perfekcyjnie trafia w cel  a Luwagamon ucieka . Kabuterimon przeistacza się w Tentomona . Dziękuję ci tentomonei byłeś nie ziemski powiedział Brandon .

Offline

 

#66 2011-09-10 08:45:49

Jade

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 175
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

ciesze sie, ze jego digimon digiformował,ale jednoczeście martwie się, ze popełniłam tak głupi błąd. Gabumon przez to mógł zostać ranny. Przez moją własną głupotę. Patrze na mojego partnera smutna. Podchodze po chwili do Brandona i gratuluje mu, że jego digimon w końcu digiformował.
-To gdzie teraz idziemy?-spytałam się wszystkich
Nadal byłam smutna z tego całego powodu.

Offline

 

#67 2011-09-10 08:56:20

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

Brandon - mówi ci że dziękuje . PO chwili kabuterimon zaczyna błyszczeć i przemieniać się z nowu w Tentomona .
Brandon sprawdza dane Kabuterimon w Digivice .
http://images4.wikia.nocookie.net/digimonuniverse/pl/images/1/11/Kabuterimon_t.gif
Kabuterimon to Digimon Owad. Jego wyposażona w trzy szczęki głowa jest chroniona przez metalowy hełm. Digimon ten jest znany z atakowania Digimonów Wirusów. Jego specjalny atak to wystrzał potężnej kuli naładowanej energią elektryczną (Mega Miotacz).
Poziom     Dorosły [1]
Atrybut     Szczepionka [1]
Rodzaj     Owad (Insect) [1]
Rodzina       
Partnerzy     Koushiro "Izzy" Izumi
Techniki SpecjalneEdytuj

Mega Blaster (Mega Miotacz)
メガブラスター
PL:Elektroszok
EN:Electroschocker (Elektroszoker)
DE:Mega Angriff/Strom Schlag (Mega Atak/Kopnięcie Prądem)
Wypuszcza kulę naładowaną energią elektryczną.

Beet Horn (Róg Żuka)
ビートホーン
EN:Beetle Horn Attack (Atak Rogiem Żuka)

Blink Thrust (Błyszczące Pchnięcie)
ブリンクスラスト

Danger Sting (Groźne Żądło)
デンジャースティング

Insect Plague (Plaga Owadów)
インセクトプレーグ
Branon odpowiada że najlepiej chyba było by się udać przed siebie . Co o tym sądzisz Jade ?
Bierdramon wszystko gra mówi Jakly - nagle Birdramon przeistacza się spowrotem w Biyomon.

Offline

 

#68 2011-09-10 09:06:18

Jade

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 175
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

-Dobry pomysł
To było do przewidzenia pomyślałam. Ehh. Ciekawe co teraz nas spotka. Mówie chłopakom by zaczekali chwilę. Mówie do mojego partnera, ze chce porozmawiać. Przepraszam go za to,ze byłam taka nierozsądna i mogłam nam narazić na wielkie niebezpieczeństwo. Naprawde jest mi przykro z tego powodu. Pytam sie go czy mi wybaczy tą głupote z mojej strony

Offline

 

#69 2011-09-10 09:14:05

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

Świetnie więdz chodzmy - mówi Patric a digiony - pójdziemy za wami wszędzie mówią .
Patric - Co było do przewidzenai Jade ? Gabumon - dobrze Jade , po czym poszliście na bok , zaraz wrucimy do was .
Gabumon - jade oczywiścię że Ci wybaczę powiedział . Głuptasie . Jade ja również Cię zawiodłem nie miałem wystarczająco dużo sił by się przemienić mówi do Ciebie smutny Gabomon po czym mocno Cie przytula .

Offline

 

#70 2011-09-10 09:19:36

Jade

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 175
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

ja przytulam jego. Po chwili głaszcze go po głowie i wracamy do reszty. Dobra mozemy iśc dalej. Nie wiedziałam, ze tak dużo mozę być tu niebezpieczeństw. Zastanawiam sie jeszcze co nas czeka. te czarne zębatki mnie denerwują...Ciekawe czy człowiek na coś w tym wspólnego czy moze jakiś digimon, który nie chce pokoju w tym świecie?

Offline

 

#71 2011-09-10 09:27:06

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

Hej Jade co tak długo pyta Jakly . Brandon - Ciekawe co nas może jeszcze tutaj w tym dziwnym świecie spotkać prawda ludzie ... ? - pyta ze przerażeniem w głosie . Patric - Hej Patamon potrafisz dolecieć mi na moją głowę  pyta ze śmiechem Patrick .
Patamon - oczywiścię że tak podlatuje troszkę bliżej ale dalej nie potrafi .  Patric zaczyna się śmiać po czym bierze go na ręce i mocno przytula jak pluszaka a on to odwzajemnia . Jakly - Jak długo będziemy jeszcze tak śli ? Właśnei mówi Oskar od tego chodzenia nogi mnie już bolą I ciekawi mnie skąd biorą się te dziwne tajemnicze zęmbatki .

Offline

 

#72 2011-09-10 09:38:12

Jade

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 175
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

Te czarne zebatki moga być spowodowane tym,ze ktoś nie chce pokoju w tym swiecie. Moze odpoczniemy co?
W końcu i tak nie wiemy gdzie iśc i mozemy spokojnie porozmawiać. Co ry na to zapytałam. Poszukamy czegoś do jedzenia i rozpalimy ognisko. Ja pójde poszukac czegos do jedzenia z gabumonem. Dobrze?

Offline

 

#73 2011-09-10 09:52:59

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

Brandon - wiesz co masz całkowitą rację z tym odpoczynkiem wszyscy jesteśmy przecież zmęczeni  więc raczej zostanmy tutaj .
Wszyscy - racja krzykneli . Oskar więc jaki mamy plan ty Jade i Gabumon idziecie po jedzenie tak a my ? My co mamy robić hymm..
A może ja pójdę z tobą krzyczy Brandon dla bezpieczeństwa pdozielmy się na 2 drupy i jeśli nei wrucimy tutaj w ciagu 1 godziny będziemy musieli się poszukać zgoda hy ... ? Wy szukajcie jedzenia i ognia - mówi Jakly a my poszukamy schronienia .
Oskar - Ruszajmy .

Offline

 

#74 2011-09-10 12:26:40

Jade

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 175
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

Dobra.Bądźcie ostrożni mówie do reszty. Ide razem z brandonem. Najgorsze jest to,ze ten kompas nie dziala mowie, ale musimy znaleźć jakieś jagody czy coś. Wtedy mi sie przypominam,ze w kieszeni mam komórkę. wyjmuje ją i sprawdzam czy działa. W ogóle gdzie my jesteśmy? pomyślałam. Rozglądam sie po otoczeniu i myślę czy będzie łatwo znaleźć jedzenie.

Offline

 

#75 2011-09-10 14:34:20

Takeru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 375
Punktów :   

Re: Przygoda Jade

Brandon - O widzę że masz ze sobą komórkę , ale nei trudz się proszę Bo  i tak to nic nie zdziała powiedział Brandon . W jego głosie można było wyczuć nie pewność . Po chwili usłyszeliście tajemniczy nie znany wam dotychczas głos chłopięcy który mówi do was Już próbowałem ale w tym świecie telefony komórkowe nie działają . Brandon - Hej kim ty jesteś pyta . Zza  drzewa wychodzi chłopak który przedstawia się jako Lukas . Witajcie jestem Lukas a to mój digimon Gomamon powiedział . Gomamon - Cześć
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTVyM-UDUTgk9-0oppwFOJrFDhsrU9d3z6Ai_23r9IQqf8SF_v4kpQp0ZvUqw
Poziom     Dziecko
Atrybut     Szczepionka
Rodzaj     Oceaniczna Bestia (Ocean Beast)
Rodzina     
Partnerzy     Joe Kido
Gomamon to Digimon Oceaniczna Bestia. Jego ciało jest pokryte w całości grubym futrem, pozwalającym wytrzymać nawet najcięższe mrozy. Ten Digimon potrafi porozumiewać się z rybami i wzywać je na pomoc (Ławica Ryb.).
Techniki Specjalne
Marching Fishes (dosł.Maszerujące Ryby)Edytuj
PL:Rybi Atak/Sieć/Płetwa
EN:Marching Fishes

Przyzywa kolorowe ryby na pomoc.
Surudoi Tsume (Ostre Szpony)Edytuj

Drapie przeciwnika.
Sharp Edge (Ostra Krawędź)Edytuj

Wyskakuje w powietrze i atakuje pazurami.
Surfer Dive (Nurkujący Surfer)Edytuj

Wyskakuje w powietrze i spada na przeciwnika.
Tail Slap (Cios Ogonem)Edytuj

Atakuje wroga kręcąc się w kółko.
Bubble Barrier (Bąbelkowa Bariera)Edytuj

Otacza się bańką odbijającą wrogie ataki.
Sliding Seal (Wślizg Foki
Lukas - Obesrwuję was już od pewnego czasu prawda Gomamon - Taj jest odpowiada Gomamon .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sklep thc-thc